Dominik Hašek: Prosím každého trenéra a rodiče, aby dětem vysvětlil, co je Babiš zač

Dominik Hašek (repro facebook)

Dominik Hašek | FOTO: repro facebook

Legendárního hokejového brankáře Dominika Haška před týdnem rozzuřila návštěva Andreje Babiše v Litvínově, kde se nechal fotit i na zdejším hokejovém stadionu, kam přijel slibovat. Hašek mu vzkázal: „Fuj, hnus, zvracím. Prosím pana StBáka Andreje Babiše, aby se nepřibližoval k mému nejmilovanějšímu sportu, hokeji, kterému jsem zasvětil 40 let svého života. Nechci, aby český ,národní‘ sport byl jakkoli poskvrněn Vaším jménem.“

FORUM 24 (Pavel Hofman)

A protože ho Babiš neposlechl a včera se znovu nechal fotit na zimním stadionu, tentokrát ve Zlíně, Dominik Hašek přitvrdil. Prosí rodiče a trenéry, aby dětem vysvětlovali, kdo je Babiš a co byla StB. Babiš ve sdělení ze Zlína napsal, že je překvapený, v jak špatném stavu jsou stadiony. A Dominik Hašek k tomu dopsal: „A já jsem překvapený, že se nestydíte, bývalý StBáku, na jakémkoli stadioně vůbec ukázat. Prosím, každého trenéra, vedoucího (a rodiče), aby dětem vysvětlili, co to byla StB a kdo je a byl Andrej Babiš. Je to podstatné pro budoucnost naší země a našeho hokeje. Děkuji Vám,“ vyzval na Twitteru.

Má pravdu. O zločinecké organizaci jménem StB, která cíleně týrala a vraždila obyvatele této země, by se měly děti dozvědět co nejvíce informací. Také by se měly dozvědět o „morálním kreditu“ předsedy vlády, který s StB vědomě spolupracoval a podle badatelů jsou v archivech příklady jeho udání. Rodiče a trenéři by měli dětem sdělit jednu smutnou pravdu, Babiš na stadiony nejezdí kvůli tomu, aby zajistil jejich opravu. Jezdí tam dělat kampaň a předvádět zájem. Své o jeho slibech ví například Martina Sáblíková, které slíbil stadion před x lety, když se mu hodilo zneužít její jméno ke své propagaci.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]