Dostali už Mynář s Nejedlým vakcínu? Snad by si počkali na Sputnik

Vratislav Mynář po boku Zemanova neformálního nadřízeného Zdeňka Nejedlého  (ČTK)

Vratislav Mynář po boku Zemanova neformálního nadřízeného Zdeňka Nejedlého | FOTO: ČTK

Prezident Miloš Zeman v rozhovoru pro Blesk.cz nedal jasnou odpověď na otázku, zda byl očkován jeho kancléř Vratislav Mynář a ruská spojka Martin Nejedlý. Co to znamená, to už u šíbrů z Pražského hradu tak nějak tušíme, tam se pravidly nikdo zbytečně nezabývá. Je ale stále kouzelnější, jak nám ti, kdo už dávno dostali Pfizer nebo nějakou další ze schválených vakcín, chtějí vnutit ruský Sputnik V. Tak hlavně pro naše dobro!

Pražský hrad, na nějž se bohužel i podruhé dostal nemocný a nenávistný Zeman, má už pro své obyvatele jen jedinou funkci – výdělek pro prezidentovo okolí, kterému jde výhradně o to, aby se jejich zvolený maskot na svém místě udržel až do konce volebního období i přes všechny zdravotní problémy. Pak jim totiž skončí jejich bezuzdné papalášské veselí a někteří z nich by také mohli skončit ve vězení.

()

Je neskutečně smutné, co za osoby s sebou Zeman přivedl a jaké společenské dno legitimizoval a udělal z něj elitu národa. Bývala doba, kdy na Pražský hrad patřili lidé jako Ivan Medek nebo Karel Schwarzenberg. Dnes tam máme Jiřího Ovčáčka, který už naprosto ztratil kontakt s realitou a při pohledu na jeho twitterový účet by se člověku zachtělo zavolat sanitku. Tento člověk nenaplňuje ani zlomek funkce, za kterou je placen, například odmítá odpovídat novinářům na dotazy a přestal i pořádat tiskové konference.

Bývalý vlekař bez prověrky, který získával dotace, aniž na ně měl nárok, tedy Vratislav Mynář, stále pracuje jako kancléř, aniž by to mělo pro náš stát jakýkoli pozitivní dopad. Ten, kdo nakonec Miloše Zemana nahradí ve funkci, bude mít (spolu se svým týmem samozřejmě) hodně práce. A nejde jen o ty prokouřené stěny, nemocnici, na kterou byl transformován zámek v Lánech, ale o kšeftíčky, atmosféru a ten neustálý pocit jakési ušpiněné zlodějny a sprostoty.

Pánům Nejedlému a Mynářovi přejeme mnoho zdraví. A nám všem, abychom už se na tohle nemuseli moc dlouho dívat.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner