Duchapřítomná dívka zachránila svou kamarádku před nebezpečnými muži v baru

Ilustrační foto (AdobeStock)

Ilustrační foto | FOTO: AdobeStock

Nebezpečí může číhat za každým rohem. Na ulici, v hromadné dopravě nebo i v restauraci či baru. Je tedy důležité všímat si drobností, které vás mohou upozornit na to, že se děje něco podezřelého. Dívce, o níž píše server Indy 100, se to vyplatilo.

Uživatelka TikToku známá pod nickem @aili.likes.adventure se podělila o zážitek, který by rozhodně nechtěl zažít nikdo. Jen díky své intuici se totiž společně se svou kamarádkou zachránila před dvěma podezřelými muži. 

Týdeník FORUM (FORUM 24)

Aili se potkala se svou přítelkyní, kterou dlouho neviděla. Společně chtěly prožít zajímavý a zábavný večer, jak byly zvyklé z minulosti. Zašly si i do baru, kde si chtěly dát pár drinků. Tam je oslovil muž, kterým se nabídl, že oběma dívkám koupí pití.

Ty to ovšem odmítly a pokračovaly ve vlastní zábavě. Po čase je napadlo, že by si mohly společně zatančit, a tak se vydaly na parket. „Nikdy předtím jsem si s touhle kamarádkou nezatančila, bavily jsme se jako o život, dokud se na parketu neobjevili ti muži,“ vzpomíná Aili.

Jednalo se o muže, který jim nabízel pití, a jeho kamaráda. „Neměl to být žádný velký problém, protože jsme každému, kdo nás požádal o tanec, prostě řekly, že jsme lesbičky a s nikým jiným netančíme. Ale ti muži byli neodbytní,“ popisuje dívka. Nakonec se podařilo poslat je pryč.

Po chvíli se ovšem oba muži objevili znova a tančícím dívkám přinesli pivo. „Moje kamarádka začala okamžitě to svoje pít. Když jsem ovšem já přiložila láhev k puse, jako by mi vnitřní hlas říkal: ‚nepij‘. Tak jsem mu to pivo dala zpět, ať si ho vypije sám,“ říká ve videu Aili.

@aili.likes.adventure

Always trust your intuition. Stay safe out there, ladies ♥️ #storytime #beaware #nightout #men #warning #intuition #foryou #foryoupage

♬ Sad Scene BGM Piano Instrument(313618) – HomeMadeGarbage

Do toho se však muži vůbec nechtělo, což vzbudilo v Aili zvláštní pocit. Hned vzala svou kamarádku za ruku a odtáhla ji z parketu. Muž se je sice snažil zadržet, ale dívka ho odstrčila a obě pokračovaly pryč z podniku.

Kamarádka se ovšem najednou začala chovat divně. „Změnila se z člověka, který se mnou dokázal tančit a mluvit, na člověka, který se potácel a sotva dokázal zformulovat větu,“ vysvětluje Aili. Tím ovšem jejich děsivý zážitek ještě neskončil. 

Když venku čekaly na taxíka, spatřila TikTokerka oba muže, jak je pozorují. Naštěstí jejich odvoz přijel dřív, než se stalo něco nepříjemného. „Vrátily jsme se domů v pořádku, ale vím, že je mnoho žen, kterým se to nepodařilo. Dávejte si velký pozor a vždycky věřte své intuici,“ vzkázala Aili všem dívkám a ženám.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články