Důsledky Babišovy moci: SPECIÁL FORUM je opět v trafikách

archiv

SPECIÁL FORUM | FOTO: archiv

SPECIÁL FORUM, ve kterém jsme zmapovali sedm důsledků pěti let působení Andreje Babiše ve vysokých státních funkcích, můžete opět zakoupit v trafikách, ale i na našem e-shopu ZDE. Vzhledem k velkému zájmu čtenářů jsme se rozhodli distribuovat jej znovu.

Ve SPECIÁLU FORUM najdete popis toho nejdůležitějšího, co se v České republice za poslední roky změnilo. Podívali jsme se na dopady na justici, policii, média, podnikatelské prostředí, vnímání minulosti nebo na pozici České republiky v zahraničí.

Co nám dal a co nám zal Andrej Babiš? SPECIÁL FORUM vznikl na základě debaty v Rock Café, kterou pořádal deník FORUM 24 a přispěli do něj svými názory také Jaroslav Kmenta, Bohumil Doležal nebo Bohumil Pečinka. Přečtěte si shrnutí, jaké v českých médiích zatím nikdo neudělal.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner