Dvě ze tří tajných služeb ČR jsou zbytečné, prohlásil prezident Zeman

repro FTV Prima

Prezident Miloš Zeman | FOTO: repro FTV Prima

Tajné služby jsou zbytečné, vláda skvělá, opozice štěká. Miloš Zeman opět promluvil k národu, tentokrát v pořadu Dvacet minut Radiožurnálu. A opět to byl projev zapšklého staříka a oddaného fanouška vlády Andreje Babiše, Ruska a Číny. Prezident například zpochybnil policejní ochranu tří pražských politiků, které policisté střeží před ohrožením ze strany agentů z Ruska.

„Pokud nepojedou do Ruska, tak se jim nic nestane. Udělali to bezvýznamní politici. Snažili se něčím upoutat. Mají se starat o své osídlení a politiku celostátní mají nechat na politicích,“ prohlásil Zeman na adresu Ondřeje Koláře, Zdeňka Hřiba a Pavla Novotného. „Je otázka, jestli to není otázka jejich zviditelňování,“ řekl prezident k policejní ochraně zmíněných tří politiků.

Když se moderátor pořadu Jan Pokorný zeptal, zda Zemanovi nesdělily něco k této kauze tajné služby, prezident řekl, že ne a že ze tří tajných služeb, které ČR má, jsou dvě zbytečné. Další jeho udivující prohlášení. Z pohledu Zemana a jeho ruských a čínských kamarádíčků logicky tajné služby České republiky zbytečné jsou. Oni totiž mají vlastní.

Nebyl by to Zeman, aby tak jako vždy nevychválil Andreje Babiše a jeho vládu. „Média ječí, že vláda jedná chaoticky,“ prohlásil s tím, že vláda podle něj vyvedla zemi z největší krize, zatímco opozice a média selhala. Média a opozice prý jen poštěkávají a obviňují.

„Blbostmi se nezabývám,“ odpověděl prezident na otázku, zda koronavirus pochází z laboratoří v Číně.

Vystoupení Miloše Zemana v Českém rozhlase bylo opět plné nenávisti, dětinských názorů, zapšklosti a nekonečné lásky k vládě Andreje Babiše. Klasický Zeman.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner