Dvojčíslo Týdeníku FORUM je tady. S exkluzivní anketou mezi ministry a Betlémem jako dárkem

Týdeník FORUM, číslo 19 (FORUM 24)

Týdeník FORUM, číslo 19 | FOTO: FORUM 24

Poslední číslo Týdeníku FORUM tohoto roku je tady. A díváme se v něm do budoucnosti s ministry nové vlády, kteří přímo pro nás představili své plány. A to není zdaleka všechno!

Ministři v čele s premiérem Petrem Fialou hovoří o tom, co je potřeba změnit a jaké kroky budou ve svých rezortech dělat. Vypadá to, že plány jsou někde velké – a za rok si budeme moci zkontrolovat, kdo co splnil.

FORUM 24

PŘEDPLATNÉ TÝDENÍKU FORUM ZDE

V rubrice Panorama, uprostřed novin, najdete plakát našeho výtvarníka Pavla Beneše. Český Betlém! Možná vás překvapí, kdo všechno se v něm objevil, ale určitě se pobavíte.

Podívali jsme se na působení René Zavorala ve světle kauzy Obzinová, přinášíme také přehled domácích i světových událostí roku 2021, který byl opět bohužel poznamenaný covidovou pandemií.

Otiskli jsme také vítěznou studentskou esej o evropanství ze soutěže Knihovny Václava Havla nebo zajímavý text o hoře Blaník.

Samozřejmě nechybějí Šarlatáni JXD a v Týdeníku FORUM se dozvíte, kdo nosí dárky evropským dětem. Víte, kde mají Ježíška a kde poleno? Máme přehled i s mapou!

Vánoční rozhovor vedl Jan Jandourek s biskupem Václavem Malým. A píšeme i o nové norské Popelce, kterou jsme viděli. Odpočinout si můžete i u textu o pokračování Sexu ve městě nebo u receptů z legendárního hotelu Šroubek.

Je toho spousta, tak nezapomeňte na čtení na svátky a běžte ještě do trafik!