Pražská primátorka říká sama o sobě v rozhovoru pro iDNES, že prý potřebovala facku, aby se probrala. Jinak: teď se už polepší, začne lépe komunikovat, bude se více radit s pražskými zastupiteli. Takže to pětihodinové jednání „politiků“ hnutí ANO o problémech ve vedení hlavního města bylo úspěšné a Adriana je všem vděčná, že vydrželi tak dlouho do noci diskutovat.

Ještě jednu perlu sdělila veřejnosti, a to hned po tomto nočním jednání. S telecí upřímností se svěřila novinářům Hospodářských novin, že se musí strašně hlídat, aby „neříkala či nedělala blbosti“.

Člověk neví, jestli se má smát anebo plakat. Adriana Krnáčová je ukázkový výrobek továrny Andreje Babiše na nové politiky. Její výroky jsou dokladem toho, že má chudák prostě v hlavě seno a ani trochu netuší, jaký styl chování a vůbec jakou kulturu má mít nejvyšší představitel české metropole, která má významné postavení mezi všemi evropskými městy. Praha je stát ve státě, má silnou ekonomiku, je to centrum vzdělání a společenského života. Zasloužila by si ve svém čele osobnost, která má státnické parametry. Andrej Babiš má ovšem k našemu hlavnímu městu tak malý respekt, že na toto místo dosadil osobu, která nemůže beze ostudy řídit ani tramvaj.

Babiš se rozhodl, že nechce prožívat trapnosti s výměnou primátora. Budeme mít tedy i nadále primátorku, která tropí hlouposti. Ty další ostudné situace prostě musí přijít, protože Adriana si prostě nemůže pomoct. Je to v ní, jako v koze.

Revue Forum Banner
Pavel Šafr
Pavel Šafr
Šéfredaktor deníku FORUM 24
Další články autora