Milí čtenáři a sympatizanti Svobodného fóra,

máme za sebou období značného rozvoje, dosah našeho internetového deníku se zvyšuje. Snažíme se Vás provázet dobou snížené svobody médií, dobou značné mocenské manipulace a dokonce i častého umlčování lidí, kteří nemají shodné názory s vládnoucí oligarchickou mocí.

Zároveň se snažíme Vás provázet i dobou vypjatých emocí kolem migrační krize a nyní i nových teroristických útoků. Dáváme přitom vždy akcent na konstruktivní a racionální postoje a také na diskuzi mezi zastánci různých metod a přístupů.

Naše práce se neobejde bez Vaší podpory. Tvorba obsahu a nepřetržitá obsluha tohoto webu jsou finančně náročné. Existujeme jednak díky Vašim darům a jednak díky rozbíhající se inzerci. Od mé poslední veřejné prosby o finanční pomoc již uplynuly čtyři měsíce. Tehdy jste nám opravdu výrazně pomohli a my mohli delší dobu v klidu pracovat.

Nyní Vás velice prosím, pomozte nám vstoupit do druhého roku naší existence. Máme v úmyslu naši práci ještě zkvalitnit a poskytnout Vám lepší a zajímavější obsah. A především maximálně přispět tomu, aby tato země zůstala demokratická a svobodná.

Srdečně děkuji za každou pomoc.

Naše veřejná sbírka má účet:

37 68 25 83 79 / 0800

Jsme nezisková organizace, a proto pro případný odečet z daní s Vámi rádi uzavřeme darovací smlouvu.

O Vašich finančních darech nás můžete informovat na mailu [email protected]

Váš

Pavel Šafr

šéfredaktor Svobodného fóra

Revue Forum Banner
Pavel Šafr
Pavel Šafr
Šéfredaktor deníku FORUM 24
Další články autora