Epidemii zneužil šarlatán. Okrádá lidi na vylhané „léčbě“ covidu

Prodej přístroje pana Vaška – screenshot z e-shopu (archiv)

Prodej přístroje pana Vaška – screenshot z e-shopu | FOTO: archiv

Nedávno dostal za banální krádež pečiva v době nouzového stavu obyčejný krámský zloděj citelný trest vězení. Rok a půl natvrdo. Onen zloděj však byl proti panu Václavu Vaškovi, vyhlášenému šarlatánovi–technoléčiteli, úplným andělem. Zlodějský léčitel Vašek nyní, v době vrcholící druhé vlny epidemie koronaviru, prodává za desetitisíce korun přístroj, který podle jeho tvrzení léčí onemocnění covid-19. Pokud existuje něco jako exemplární ukázka hyenismu, je to kšeft léčitele Vaška. A já upřímně doufám, že v našem trestním řádu existuje paragraf, který obelhávání lidí ve věci léčení smrtelné choroby v době epidemie vidí alespoň tak přísně, jako viděl krádež pečiva v době nouzového stavu.

S panem inženýrem Vaškem, podvodníkem a šarlatánem, jsem se poprvé setkal už před několika lety. Tehdy prodával – a námětem mého článku byl – zázračný přístroj Zapper. Měl zbavovat „parazitů“. „Jakmile se zbavíte parazitů, tak se dost často stává, že ten pacient, co měl rakovinu, ji přestává mít,“ děl tehdy pan Vašek. Rovněž sděloval, že na zázračné vlastnosti přístroje Zapper přišel, když si jeho blahodárným působením vyléčil svrbění análního otvoru. 

FORUM 24 (archiv)

Za epidemie se krade lépe

Lidé totiž mají – oprávněný – strach. A tak se více a více jindy rozumných lidí z toho strachu uchýlí i k pochybným a nevěrohodným metodám, protože stres ze strachu nás vede k regresu. K dětskému, nezralému a iracionálnímu jednání. Důvodů mít dnes strach je bohužel dost. V úterý 20. října bylo zjištěno přes jedenáct tisíc nových pacientů pozitivních na virus SARS-CoV-2. To znamená – při smrtnosti jedno procento – sto deset potenciálně zemřelých. Za jediný den. 

Ve středu, den poté, projel českým internetem e-mail od pana inženýra Vaška, který je de facto komerční reklamou na jeho podvodné „léčivé plazmové generátory“ a další zázračné přístroje, které podle jeho slov léčí covid-19. Cituji: „Varování před vakcínou na koronavirus! Varování: Pozor na TESTOVACÍ TYČINKY! Neutěšenou situaci ve zdravotnictví sleduji již více než deset let a stále hledám a testuji to nejlepší, co lze použít pro zlepšení zdraví. Zároveň ale také sleduji nesprávnosti, které se ve světě dějí a to především ve zdravotnictví, politice a ve sdělovacích prostředcích. Na základě informací, které níže uvádím, považuji TESTOVACÍ TYČINKY i VAKCÍNY jako VÁŽNÉ ZDRAVOTNÍ RIZIKO.“ (Všechny citované texty ponechávám v původní podobě bez jazykových úprav.)

Ministr zdravotnictví Roman Prymula  (FB Šmucler)

Pan inženýr dobře ví (či přesněji – dobře se mu vyplácí vědět), že je to všechno spiknutí – a tak se tím ve svém středečním komerčním sdělení netají: „Koronavirová krize tu není, aby nás ochránila! Je to plán Globalistů – není to Pandemie ale Plándemie. Zájem globalistů není ochránit naše zdraví. Nezáleží jim na nás a na našem zdraví, jsou jim ukradení naše rodiče, prarodiče a bohužel jim nezaleží ani na dětech. Viz to, co udělali dětem po celém světě pomocí „vakcín“ také zazní ve videu. Ale především zazní pádné důvody, proč se vše děje a jak nám to může poškodit zdraví a to i nenávratně.“

K těmto plkům má samozřejmě pan inženýr řadu linků na paranoidní videa a články o tom, kterak chce Bill Gates očkováním očipovat lidstvo a pak lidem skrze ty čipy v náplasti s očkováním posílat do hlavy myšlenky. Tedy obsahy, za jejichž vypravěči jsme za mých studií chodili na exkurze do psychiatrické léčebny v Bohnicích.

Ilustrační foto (facebook)

Inženýr Vašek pokračuje: „Dlouhodobé CÍLE Globalistů: Získání moci a majetku celého světa. Většinu nerostných zdrojů již mají, vládnou pomocí bank a velkých korporací, které se snadněji ovládají a na zruinování malých firem a živnostníků právě intenzivně pracují. Ovládnutí sdělovacích prostředků. Dosaženo. Všechny masmédia ovládájí již roky. Zatím nemají pod kontrolou celý internet. Google, YouTube i FaceBook provozují skytou cenzuru! Snížení populace až o 90 %: První kroky mají již úspěšně za sebou v rozvojových zemích, kde aplikovali vakcíny, které poškodily zdraví a schopnost mít děti. Díky rozvoji automatizace jde většina pracovních míst zcela nahradit, a již nepotřebují tolik „otroků“ kteří by jim sloužili. Nejste v tom sami, lidí, kteří o tomto celosvětovém podvodu vědí, jsou již po celém světě milióny. Viz demonstrace v Berlíně, Španělsku, či Francii, o kterých jste se z medií nedozvěděli, nebo ne pravdivý obrázek. To samé o demonstraci v Praze 18. 10. 2020.“

Lék je ke koupi u Vaška

„Každý den mi chodí do mailu několik odkazů o tom co se děje, ale neobjeví se v televizi ani v novinách. Je toho poslední dobou tolik, že se to jen těžko stíhá sledovat a k tomu ještě normálně fungovat. Vybral jsem ale pár článků a serverů, které v souvislosti s výše uvedeným přímo souvisí. Chápu, že každý máme své povinnosti, starosti a kratochvíle, ale prostudování situace je nyní velmi důležité. Kdo se nechá testovat, musí počítat s následky, které se uvádí v níže uvedených článcích. Vakcinace, kterou připravují, není určena pro naší ochranu, ale slouží účelům globalistů. Testování na koronu obsahuje koronu – tajný útok proti nám,“ blouzní dál inženýr Vašek. Ale pak už jde rovnou k věci – k peněženkám svých klientů.

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch, premiér Andrej Babiš, vládní zmocněnec Roman Prymula a hlavní hygienička Jarmila Rážová (FB AB)

„Jak pomáháme našim klientům a vlastní rodině my? V první vlně koronavirové krize jsme posbírali od lidí a terapeutů frekvence, které jim fungovali na potíže spojené s koronavirem. V druhé vlně již máme potvrzené, že jsou stále funkční. Již delší dobu provozujeme harmonizace na dálku a to i v akutních případech (bolest krku, teploty, bolest hlavy, silný pocit stresu). Někteří lidé byli s potvrzeným koronavirem na jednotce intenzivní péče, ať už na Bulovce nebo v Itálii a některým se ulevilo již po pár minutách harmonizace, těm ostatním do druhé dne. Potvrzeno subjektivně nebo přímo ošetřujícím lékařem. Vzdálenost nehraje roli. Vypněte televizi, věnujte pozornost alternativním zprávám, buďte bdělí a těšte se, co přijde. Lidé, kteří jsou nyní v popředí, neboli dosazení do předních funkcí, budu již brzy čelit spravedlnosti. Na ministra zdravotnictví je již podáno několik žalob, a to samé na ostatní posluhovače globalistů. V USA Donald Trump čistí prohnilý státní aparát a čelí globalistům jako žádný jiný politik. Tento globální podvod bude poslední tečkou za lety řádění farma průmyslu a tím konečně začne opravdové léčení i ve zdravotnickém systému. Změny jsou opravdu na spadnutí.“ Celý mail od pana inženýra Vaška je protkán odkazy na jeho web. Když se tam podíváte, brzy naleznete stránku o koronaviru.

(Více přímo na webu zde)

„FREKVENCE NA KORONAVIRUS: Zde uvádíme frekvence na KORONAVIRUS, tak jak je dostáváme od nezávislých badatelů. Zkušenost: „Přeji dobrý den mohu potvrdit že po aplikaci frekvencí se cítí celá rodina velmi dobře.“ Podepsán P. „Pro ty, co doma mají F-scany – Koronavirus je třeba měřit až do 700 kHz !!! Nejčastěji měříme frekvence 612,5 kHz, ale dále také frekvence v pásmu 603, 604, 606, 608 kHz a (575 kHz, ale to nemusí být koronavirus).

Měsíčník Prymula (FB)

Nastal čas, abych Vás potěšil informací, že existuje obrana a možnost likvidace tohoto patogenu v lidském těle skrze biorezonanci. V ČR je vyráběno a používáno několik typů plazma generátorů, které dokážou během 10 minut zlikvidovat DNA tohoto patogenu v těle člověka. To znamená, že patogen se stává mrtvým a nemůže se dále množit, být tedy zdrojem infekce a být zdrojem toxinů. Vyloučení těchto mrtvých zbytků z těla dokáže zajistit samotný imunitní systém, pokud je alespoň trochu funkční. Jsem, jak víte, tvůrcem databáze frekvencí DNA patogenů a sděluji, že frekvence patogenu Coronavirus 2019 – nCoV je 188,5-190,5 kHz. Prosím Vás, abyste tuto informaci rozšiřovali a sdíleli i s ostatními bytostmi, protože to může být rozhodující pro včasné vyléčení. Protože se bude tento koronavirus nekontrolovatelně rozšiřovat po celé planetě.“

A pak klíčový dodatek: „Nejprodávanější: F-SCAN COMPACT. Skladem. 42 000 Kč. Za tým ZAPPER CENTRA Václav Vašek“. A nakonec samozřejmě douška: „Odesilatel této zprávy neodpovídá za správnost a úplnost přenosu informací, obsažených v tomto sdělení.“

Zneužívat epidemii k okrádání vyděšených lidí

je absolutně amorální. Nemyslím si však, že by slovo morálka panu inženýru Vaškovi něco říkalo. Existuje nicméně celá řada paragrafů a nařízení proti lživé reklamě, uvádění nepravdivých informací o léčebných vlastnostech preparátu či přístroje, a pak samozřejmě existuje trestný čin podvodu. Navíc jsme v epidemií extrémně exponované situaci, kdy má každá lumpárna a každá zlodějina mnohem destruktivnější potenciál než v normální době.

Úřady byly tak přísné, že poslaly za krádež pěti rohlíků na rok a půl do vězení zloděje – protože kradl za nouzového, krizového stavu. Pan Vašek šidí v době vrcholící epidemie a šidí ne o rohlíky, ale o zdraví a desetitisíce. Těží a zneužívá strach lidí z vlny nebezpečné nemoci – a na svých podvodech si mastí kapsu. Zareagují na lumpárny inženýra Vaška orgány činné v trestním řízení stejně přísně, nebo léčitelé – na rozdíl od zlodějů pečiva – za epidemie krást smějí?

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]