Předplatné s dárkem: Předplaťte si Týdeník FORUM, pojďte na koncert a dostanete vstupenku zdarma

Týdeník FORUM (FORUM 24)

Týdeník FORUM | FOTO: FORUM 24

Kupte si roční předplatné Týdeníku FORUM za zvýhodněnou cenu spolu s lístkem na koncert 30 let bez okupantů PRAŽSKÝ VÝBĚR SYMPHONY, který se koná 18. srpna. Oslavíme společně odchod sovětských vojsk. A co víc? Druhý lístek v hodnotě 800 korun dostanete automaticky jako dárek! Zdarma. Nabídka ZDE.

Týdeník FORUM, noviny pro svobodomyslné lidi, začínají vycházet 19. srpna. O den dříve se uskuteční jedinečný koncert: PRAŽSKÝ VÝBĚR SYMPHONY s Michaelem Kocábem, Michalem Pavlíčkem a Českým národním symfonickým orchestrem. Jako host vystoupí také Xavier Baumaxa. Během koncertu pokřtíme Týdeník FORUM!

Kupte si předplatné s lístkem zde

V Týdeníku FORUM najdete například seriál o minulosti a kauzách premiéra Andreje Babiše. Dozvíte se, kde se vzal jeho první milion! Naše noviny přinesou v předvolebním období řadu závažných informací o poměrech v České republice, zejména o zneužívání moci a poškozování demokracie a suverenity naší země.

Máme ale také ambici vám nabídnout kvalitní čtení v celé řadě témat, a to včetně ekonomiky, kultury, politického myšlení a historie. Předplaťte si Týdeník FORUM! Děkujeme, že nám pomáháte šířit informace, které oligarchizovaná média před veřejností zatajují. Jde nám o udržení demokratické České republiky, která patří do rodiny svobodných západních zemí.

Další možnosti nákupu předplatného zde