Exministr Kremlík píše knihu. Bude tam o plynárenství i erotice

archiv V.Kremlíka

Vladimír Kremlík, bývalý ministr dopravy | FOTO: archiv V.Kremlíka

Bývalý ministr dopravy Vladimír Kremlík napsal na svém facebooku, že začal psát knihu. Vzhledem k okolnostem jeho odchodu z vlády její obsah jistě vzbudí očekávání.

Exministr na svém facebookovém profilu v pátek dopoledne napsal:

„Tak jsem napsal úvodní kapitolu knihy. Začínám rokem 1999. Fond národního majetku, privatizace, Unipetrol, energetika, plynárenství… Ty jsem měl nakonec na starosti jako šéf sekce strategických privatizací. Nebojte, nebude to jen vážné… Bude tam vše, i ta zmiňovaná erotika se slečnou ‚a co bylo dál’… 🙂. Ale i trochu detektivka… Určitě popisuji stínohry a reálné rozložení moci v této zemi… tak jak jsem ho vnímal já.

Bude to takový vážný i trochu humorný pohled za oponu… Už teď po mě mnozí chtějí vědět, o čem píši, a všichni se ptají jen na tu erotiku… 🙀 Ale vždyť 🚞 🚍 🚢 jsou také zajímavé…“

Pavel Hofman

Tak se samozřejmě těšíme. Jestli se těší také Andrej Babiš, lidé z ANO a další postavy z naší politiky, to už není tak jisté. Po odvolání z funkce na sebe Vladimír Kremlík upozornil výraznými příspěvky na sociálních sítích, takže je možné, že nudit se nebudeme. Jistě se také mnozí těší, jestli se něco dozvědí o exministrově přátelství s Karolínou Slavíčkovou, která se jako spolupracovnice Andreje Babiše starala o mediální obraz premiéra. Pan Babiš neměl poslední dobou moc velké štěstí na profesně-životní události. Samý konflikt zájmů a ve vládě nemehla, a to ještě v jeho vlastní vládě. A teď tohle! Aby se nakonec ještě stal literární postavou. Z toho v Čechách nikdy nekouká nic dobrého. Ale zase by v paměti lidu žil už pořád. A protože sám žádné knihy nejspíš nečte, tak by se ho to ani nemuselo dotknout.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner