Exministr Kremlík se vypisuje z lásky k Babišově moderátorce. I v písni

FB

Karolína Slavíčková s Vladmírem Kremlíkem | FOTO: FB

Když spolu ještě měli vztah, psal o ní exministr Vladimír Kremlík jako o „my love Karolína“. Řeč je o Karolíně Slavíčkové, kterou pravděpodobně znáte jako moderátorku videí z cest Andreje Babiše. Teď, když si bývalý ministr dopravy vylévá srdce na sociálních sítích, jsme se dozvěděli, že začal psát knihu a natočil píseň. A nutno říci, že nad tím zůstává rozum stát.

Kremlíkův nový song se jmenuje Říkáš. Zde je ukázka:

Říkáš, že lásku máš dávno za sebou
city tvý dávno odvál čas
myslíš, že lásku máš dávno za sebou
slova má zdají se být prázdná

Bývalý ministr se ale rozhodně nedrží při zemi, naopak. Začal psát i knihu a první stránku zveřejnil na svém instagramu. Mj. zde uvedl, že knihu věnuje i Karolíně, která při něm stála, když byl ministr. Když funkci ztratil, přišel i o přítelkyni, jak už to bývá s ambiciózními osobami, které rády jezdí na služební cesty s předsedou vlády.

Jak to tak vypadá, literární dílo se bude jmenovat „O čem sním, když spím“ a pan bývalý ministr se v něm rozepíše i o sexu. No, uvidíme, zda si publikaci budeme moci zařadit vedle prvotiny Adriany Krnáčové, která se rozhodla vypsat ze svého zhrzení po absolutním debaklu na pražském magistrátu.

Vláda Andreje Babiše, jak se zdá, přináší netušené možnosti. A to dokonce v umění. Nejprve se zdálo, že už nic nepřekoná kariéru ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha, který se proslavil vystupováním v soutěži Superstar.

Píši to opilý v tmavé místnosti,
a jsem plný, plný upřímnosti,
A teď jsem si jistý, že Tě miluji,
a teď jsem si jistý, že nebudu přepisovat
tato slova …
Seru na Tebe, seru na Tebe, moudrosti

(překlad části jedné z Vojtěchových písní)

Jenže pak se objevil malíř Jaroslav Faltýnek, jehož obrazy (nebo spíše „obrazy“) se prodávají za statisíce. Krnáčová vydává knihu. Co přijde dál? Píše Klára Dostálová sonety? Složila Alena Schillerová operu? Zpívá Richard Brabec v death metalové kapele? Možné je všechno, to už víme.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner