Faltýnek je nový Miroslav Štěpán. Děti tu rozhodovat nebudou!

ateo

Že je Jaroslav Faltýnek člověk, který jako by vypadl z ÚV KSČ z roku 1970, případně člověk, který by mohl okamžitě získat nějakou zásadní roli v Okresu na severu, to je známá věc. V nedělních Otázkách Václava Moravce se ale ukázalo, že se do Faltýnka pravděpodobně nějakým zázrakem převtělil proslulý komunista Miroslav Štěpán.

Byl to právě Štěpán, kdo se proslavil výrokem z roku 1989: „Neexistuje to, aby patnáctiletý děti určovaly, kdy má odejít prezident.“

Faltýnek se v neděli střetl v diskuzi s pirátem Jakubem Michálkem. A protože mu naprosto scházely argumenty, což ho zjevně rozčilovalo, přešel k útokům ad hominem a prohlásil: „To není možný, aby tady takový chlapec říkal takové věci.”

Je to zjevné – metody jistých lidí se ani po třiceti letech od Sametové revoluce nezměnily. V diskuzi s komunisty, ať už je z jakékoli strany, věřit nelze.

Můžeme se ale zeptat – co by se podle Faltýnka mohl v příštích letech Michálek naučit, aby byl hoden diskuze s místopředsedou hnutí ANO? Nabízí se hned několik možností.

Důležité je naučit se bránit svého šéfa a majitele, i kdyby ho právě chytili za ruku při krádeži.

Zásadní je také umět kdykoli vhodným způsobem změnit názor a v případě nutnosti to vzápětí popřít.

A vůbec nejdůležitější je naučit se čerpat všechny možné dotace. Zejména takové, které náleží malým a středním podnikům.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner