Fanoušek hvězdné zpěvačky se opil a nechal si změnit jméno. Odteď existují dvě Céline Dion

Céline Dion (flickr.com/Yoyo76300)

Céline Dion | FOTO: flickr.com/Yoyo76300

Že jsou fanoušci světoznámých celebrit ochotni udělat mnohé pro to, aby se svému idolu přiblížili, je známo. Obdivovatel slavné kanadské zpěvačky ovšem udělal něco, čím překvapil i sám sebe. V opilosti si totiž, jak informuje deník Daily Mail, legálně změnil jméno a vznikla tak další Céline Dion. Tentokrát však v mužském těle.

Thomas Dodd je skutečně superfanouškem dvaapadesátileté divy. Jak sdělil listu New York Post, je pro něj Céline velmi důležitá. „Ona je tou, kterou poslouchám, když potřebuji rozveselit,“ říká třicetiletý Brit. I v době pandemie trávil většinu času posloucháním její hudby a sledováním koncertů.

Eric Drooker

Při jednom večírku, kdy hudební produkci provázelo i popíjení šampaňského, se zrodil podivný nápad. Za 89 liber (zhruba 2600 korun) si Thomas nechal pomocí online aplikace změnit své jméno. Ráno se tak už probudil jako Céline Dion. 

Zajímavé ovšem bylo, že o tom druhý den ani sám nevěděl. „Upřímně, ruku na srdce, nepamatuji si to!“ říká Dodd. „Pamatuji si, jak jsem sledoval koncert, a pamatuji si, že jsem byl dost opilý,“ dodává. O tom, že už není Thomasem, se dozvěděl o pár dní později, kdy mu přišly úřední dokumenty o změně jeho jména.

„Nevěděl jsem, že jsem to udělal, dokud jsem ve schránce nenašel tu obálku,“ vzpomíná. Osoba, na niž však měl podivný čin citlivější dopad, byla Thomasova matka. „Zpočátku potěšena nebyla, ale teď vidí tu legrační stránku!“ vysvětluje mladý muž. „Moji přátelé mi řekli, že překvapeni nejsou!“ přiznává.

Změnu jména zpět zatím Dodd neplánuje, doufá totiž, že by mu náhlý zájem médií o jeho osobu mohl pomoci setkat se s pravou Céline Dion. A pro to by udělal cokoliv.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články