Fanoušek McDonald’s radí, jak si dát jídlo, které není na menu fastfoodu

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

O speciálních pokrmech, které podávají světově známé fastfoody, kolují celé legendy. O tom, že si lze objednat například speciální burgery či kombinaci chodů, kterou v nabídce řetězce nemají, zdejší zaměstnanci mlčí. Najdou se však lidé, kteří tajemné jídlo měli šanci ochutnat. Jeden z nich se pochlubil na TikToku. Informuje o tom The Daily Mirror.

Uživatel TikToku s nickem @Theglasssniper se ve svých videích často zabývá tajemstvími fastfoodových řetězců. Mezi příspěvky o speciálních produktech, o nichž veřejnost vůbec neví, zařadil i ten, v němž představuje takzvaný „McBrunch Burger“.

@theglasssniper

McDonald’s McBrunch Burger…..altered #dakwub

♬ WAP – Lardi B

Tento speciální burger údajně dostanete v McDonald’s, když se vám podaří trefit čas mezi snídaňovým a obědovým menu. „Tento produkt, který dostanete jen ve velmi malém časovém okně, má dvě jména. Je to buď McBrunch Burger nebo Mc 10:35,“ tvrdí muž s tím, že jde o kombinaci toho nejlepšího z obou menu fastfoodu.

Eric Drooker

„Je to mnohem lahodnější než všechno ostatní. Jde o hamburger s dvojitým sýrem, vejcem a hnědou omáčkou,“ říká @Theglasssniper.

Mnoho komentátorů tohoto videa mu však moc nevěří. Někteří zkusili si specialitu také objednat v době, kdy je mezera na výměnu menu, ale neuspěli. Objevil se i názor bývalého zaměstnance McDonald’s, který tvrdí, že žádný takový burger neexistuje.

Navíc je prý mezera na výměnu menu zhruba 30 minut a nevzniká tak situace, v níž by bylo nutné vydávat produkt, kompletovaný z obou nabídek.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články