Fanynka napsala Jágrovi: Proč se hlásíte k největšímu zlu u nás, Babišovi?

Facebook

Veronika Kopřivová, Jaromír Jágr a Andrej Babiš | FOTO: Facebook

Návštěva Jaromíra Jágra na Čapím hnízdě vyvolala bouřlivé reakce. Kromě například cyklisty Leopolda Königa, který vyjádřil své zklamání na Twitteru, se ozvali i fanoušci slavného hokejisty. Jedna z nich, Jana Lekešová, se rozhodla, že známému číslu 68 napíše a pokusí se zjistit, proč se Jágr tak ochotně hlásí k exministru financí.

O svůj nápad se zklamaná fanynka podělila na Facebooku, kde přiznala, že se jí nechce věřit, že by její oblíbený sportovec podporoval politika podezřelého z podvodu při získání dotací na Čapí hnízdo.

Facebook

„No… prostě mi to nedalo, no. Nechápu to a nechce se mi tomu věřit. I když to tak je. A tak jsem mu napsala,“ svěřila se Lekešová na sociální síti. „Já vím, asi řeknete, že se na mě vyprdne a vůbec neodpoví. Ale i to je vlastně odpověď. Ale nechci jen nadávat a nepokusit se třeba zjistit víc,“ dodává.

Text dopisu pro Jaromíra Jágra (bez redakční úpravy):

Přeji hezký den, i když se slzou v oku.
Mám Vás moc ráda a vždycky jsem byla moc pyšná, že právě Kladeňák dosáhl toho, co Vy.
A protože jsem Vás poznala i osobně a nejednou s Vámi mluvila, vždycky jsem Vás bránila před všemi, kteří o Vás mluvili špatně a měli Vás za namachrovanýho frajírka.
Jste skvělý hokejista a číslo na Vašem dresu, to je symbol. Ale to Vy víte.
Jaromíre, prosím Vás, můžete mi říci proč? Proč se hlásíte k největšímu zlu v naší zemi, k Andreji Babišovi?
Ano, vím že mi můžete napsat, že je to Vaše osobní věc a nemusíte mi odpovídat. Ale vy jste pro mnoho lidí (a hlavně mladých) velkým vzorem. Celý národ je na Vás hrdý….a víte jak nám všem teď je?
Jsme zklamaní…a moc smutní.
Budu ráda, když mi odpovíte. Když ne……i to je odpověď.
Děkuji Vám a přeji hezké dny.
Jana Lekešová

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner