Útok dvou extremistů na Dominika Feriho je stále rozebírán na sociálních sítích, kde se objevují nejen různé verze, jak to „doopravdy“ bylo, ale také názory na celý incident. Vyjádřil se i senátor a majitel Parlamentních listů Ivo Valenta, který je na Slovácku, kde k napadení došlo, doma.

Valenta ve svém příspěvku na sociální síti dal jasně najevo, že napadení poslance TOP 09 nebere jako velkou věc. „Už jste to jistě slyšeli všichni. Poslanec Dominik Feri dostal na koštu vína v Boršicích jak se říká „po čuni“,“ píše senátor na Facebooku.

„Nehájím samozřejmě rváče ani obecně neschvaluji agresi. To se tak ale obecně na Slovácku občas stává, obzvláště když má někdo pocit, že má jiný „blbé kecy“, „naparuje se“ nebo si jak se říká „nevidí do huby“. Chlapi na Slovácku měli totiž vždy ve zvyku si všechno vyříkat z očí do očí,“ konstatuje Valenta, který de facto říká, že si za všechno může Feri sám.

Ve svém soudu pokračuje zástupce horní komory parlamentu i dále v textu. „A když to nepomohlo, tak třeba došlo i na nějakou tu facku nebo roztrženou košili. Ale nikdy k tomu nepotřebovali volat policii, netahali do toho politiku ani rasu a už vůbec se jen pro efekt nenechávali odvézt kvůli pár šrámům do nemocnice. Takto to prostě chodí na našem Slovácku,“ píše Valenta a dodává, že si Dominik Feri měl přečíst knihu Slovácko sa súdí aj nesúdí a věděl by, do čeho jde.

SLOVÁCKO SA NESÚDÍ – Už jste to jistě slyšeli všichni. Poslanec Dominik Feri dostal na koštu vína v Boršicích jak se…

Zveřejnil(a) Ivo Valenta dne Středa 24. dubna 2019

Revue Forum Banner
FORUM 24 MONITOR
Další články autora
Vilém Besser
Vilém Besser
Redaktor a komentátor deníku FORUM 24
Další články autora