Poslanec Jaroslav Foldyna v rozhovoru pro iDNES.cz řekl, že by podporoval rekonstruovanou vládu Andreje Babiše, ve které by nebyla ČSSD, za kterou je zvolen. Toto vyjádření plně odpovídá inklinacím pana Foldyny: byl by to totiž kabinet, který by drželi komunisté, SPD a možná i Václav Klaus mladší, ruská fronta by tedy i s ním byla kompletní.

Babišovi se do takové vlády moc nechce, ví, že tím by u našich evropských spojenců, kterým prozatím velmi vadí jeho podvody a střet zájmů, skončil definitivně. Jenomže je dost možné, že díky prezidentovi Miloši Zemanovi mu nic jiného nezbyde, a tak přichází další spojenec – Foldyna.

Podporu člověka, který fandí Vladimiru Putinovi, Nočním vlkům a nebojí se nadávat komukoli, kdo se namane, musíme Babišovi přát. Je to naprosto logické. Foldyna totiž ukazuje skutečné směřováné českého premiéra a skutečného ideového spojence jeho kabinetu. Tím není Tomáš Petříček a další prozápadně orientovaní členové ČSSD. To je motorkář Foldyna, který by Českou republiku rád viděl v ruské náruči.

V předchozích letech se v České republice budovala naprosto nesmyslná teze, že Babiš je politik orientovaný na Západ, ten, který by nás nevyvedl z Evropské unie, ten, za kterého máme být vlastně rádi.

Nemáme.

Andrej Babiš patří k SPD stejně jako k Foldynovi, komunistům, mladému Klausovi a ke všem těm dezinformačním webům, které ho podporují a které napadají občany, kteří chodí na demonstrace.

Tak už před tím enzavírejme oči a přivítejme pana Foldynu, typického představitele vládní garnitury České republiky roku 2019.

Revue Forum Banner
Johana Hovorková
Johana Hovorková
Hlavní editorka deníku FORUM 24
Další články autora