FORUM 24: Poděkování čtenářům za velkou podporu. Nezávislá média nyní brání veřejnost před nekompetencí vlády

Pavel Hofman

Debata deníku FORUM 24 | FOTO: Pavel Hofman

Redakce deníku FORUM 24 a časopisu Revue FORUM děkuje v následující redakční zprávě čtenářům za podporu a informuje o složité ekonomické situaci, které čelí nezávislá média.

Milí čtenáři deníku FORUM 24!

V posledních dnech jsme zaznamenali obrovský nárůst čtenosti našeho webu. Je zřejmé, že informace a názory týkající se zápasu s epidemií, jež nepřetržitě přinášíme, mají smysl pro stovky tisíců Čechů, kteří kriticky přemýšlejí o našich veřejných poměrech a přejí si, aby Česko v této krizi uspělo. Snažíme se vás provázet touto těžkou společenskou situací a snažíme se bránit veřejnost před nízkou kompetencí a zarážejícími chybami současné vlády. Zároveň ale nerozporujeme legitimní vládní opatření a výzvy k odpovědnému chování.

Váš zájem se odrazil v naší veřejné sbírce i v nárůstu předplatného časopisu Revue FORUM. Děkujeme za pomoc. Těžká situace společnosti a ekonomická nejistota již vedly k prvním známkám dramatického snížení příjmů z reklamního trhu, což může mít pro nezávislá média fatální důsledky. Proto srdečně děkujeme za finanční příspěvky i za předplatné časopisu.

Jsme v tom společně. Situace s epidemií koronaviru není jednoduchá pro ty v první linii, pro ty, kdo jsou v karanténě, a samozřejmě ani pro média. Žádá si velké nasazení i improvizaci. Proto vám děkujeme, že nám věříte. Jsme tu pro vás!

Zde je naše současná nabídka:

Jste v karanténě? V současné době je správné příliš nevycházet, a třeba tak najdete čas na čtení. Objednejte si Revue FORUM!

tištěné

elektronicky se slevou

předplatné s dárkem

aktuální číslo

Víme, že i v této složité době vás zajímá i další dění, a snažíme se je pokrývat. Proto vám mnohokrát děkujeme, když nás podpoříte ve veřejné sbírce. Je to pro nás obrovská motivace.

A že nemáte v karanténě co číst? Objednejte si knihu Obrana před Babišem nebo prostě navštivtě náš e-shop a vyberte si nějaké jiné dobré čtení. Je toho spousta.

Ještě jednou vám děkujeme!

Redakce FORUM 24

P. S. Chcete nás podpořit i jinak? Přispějte na veřejnou sbírku. Číslo účtu je 4095439339/0800
Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]