FORUM 24 je na světě. Bude bojovat proti oligarchii a buranokracii

Deník FORUM 24, který odstartoval 10. února letošního roku, navázal na úspěšný vývoj Svobodného fóra, které vzniklo jako reakce na úbytek svobody ve velkých a zavedených českých médiích a na kumulaci politické a mediální moci v rukou jednoho dominantního subjektu. „Je nepřijatelné, aby klíčová média, která mají veřejnosti zprostředkovávat kontrolu politické moci, patřila předsedovi nejsilnější politické strany a ministru financí. Tím je významně narušen jeden ze základních pilířů svobodné společnosti,“ říká zakladatel Svobodného fóra a šéfredaktor FORUM 24 Pavel Šafr. Proto je podle něho třeba usilovat o nová svobodná média, která žádné politické moci nepodléhají a která nejsou ani pod vlivem zákulisních dohod českých oligarchů.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu freeczechmedia@gmail.com