FORUM 24: Tahle země není Babiše a Zemana! Čtěte Revue FORUM

Eric Drooker

Zeman a Babiš poškozují Českou republiku. Je čas se bránit. Čtěte web FORUM 24 a časopis Revue FORUM.

Prezident Miloš Zeman rozdělil národ. Místo toho, aby spojoval, tak zasel zlobu. Obrátil směr zahraniční orientace našeho státu z bohatých demokracií na zaostalé autoritativní režimy. Prošustroval téměř veškerý kredit, který si naše země vydobyla v letech po Listopadové revoluci. A otevřel dveře komunistickým a estébáckým strukturám. Otevřel cestu k moci Andreji Babišovi.

Andrej Babiš s použitím ohromných finančních prostředků svedl značné množství voličů k nenávisti vůči standardnímu demokratickému systému, který stojí na férové soutěži politických stran, na svobodných médiích, které mohou šířit kritické názory a nepříjemné informace o držitelích moci. Překračuje pravidla hry, neboť je trestně stíhaný a zároveň řídí vládu a dosazuje své lidi do celé státní správy včetně policie. Má bezprecedentní konflikt zájmů: Nikde v Evropě dosud žádný politik nepobíral stamilionové veřejné dotace. Zavádí navíc systém nepřiměřené státní buzerace aktivních lidí.

Internetový deník FORUM 24 (dříve pod jménem „Svobodné fórum“) se snaží psát o tom, o čem mnohá ostatní média mlčí. Snažíme se poskytovat veřejnosti informace, které se mocenské garnituře nehodí do krámu. A provázíme touto dobou Čechy demokratické a prozápadní orientace, aby neztráceli naději v nápravu poměrů a víru ve svobodu.

Revue FORUM je nejsvobodnější časopis v zemi. Nebojíme se psát otevřeně a pravdivě. Když si zajistíte předplatné do 6. listopadu, získáte speciální vydání, které přináší informace o obětech Babišova režimu. Jedná se o osudy lidí, kteří doplatili na mocenskou aroganci a zvůli.

Revue FORUM získáte nyní ve zvýhodněné akci na stránce www.revueforum.cz

Nebo se můžete rozhodnout podpořit nezávislou žurnalistiku na stránce www.freeczechmedia.cz

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]