Zeman a Babiš poškozují Českou republiku. Je čas se bránit. Čtěte web FORUM 24 a časopis Revue FORUM.

Prezident Miloš Zeman rozdělil národ. Místo toho, aby spojoval, tak zasel zlobu. Obrátil směr zahraniční orientace našeho státu z bohatých demokracií na zaostalé autoritativní režimy. Prošustroval téměř veškerý kredit, který si naše země vydobyla v letech po Listopadové revoluci. A otevřel dveře komunistickým a estébáckým strukturám. Otevřel cestu k moci Andreji Babišovi.

Andrej Babiš s použitím ohromných finančních prostředků svedl značné množství voličů k nenávisti vůči standardnímu demokratickému systému, který stojí na férové soutěži politických stran, na svobodných médiích, které mohou šířit kritické názory a nepříjemné informace o držitelích moci. Překračuje pravidla hry, neboť je trestně stíhaný a zároveň řídí vládu a dosazuje své lidi do celé státní správy včetně policie. Má bezprecedentní konflikt zájmů: Nikde v Evropě dosud žádný politik nepobíral stamilionové veřejné dotace. Zavádí navíc systém nepřiměřené státní buzerace aktivních lidí.

Internetový deník FORUM 24 (dříve pod jménem „Svobodné fórum“) se snaží psát o tom, o čem mnohá ostatní média mlčí. Snažíme se poskytovat veřejnosti informace, které se mocenské garnituře nehodí do krámu. A provázíme touto dobou Čechy demokratické a prozápadní orientace, aby neztráceli naději v nápravu poměrů a víru ve svobodu.

Revue FORUM je nejsvobodnější časopis v zemi. Nebojíme se psát otevřeně a pravdivě. Když si zajistíte předplatné do 6. listopadu, získáte speciální vydání, které přináší informace o obětech Babišova režimu. Jedná se o osudy lidí, kteří doplatili na mocenskou aroganci a zvůli.

Revue FORUM získáte nyní ve zvýhodněné akci na stránce www.revueforum.cz

Nebo se můžete rozhodnout podpořit nezávislou žurnalistiku na stránce www.freeczechmedia.cz

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner