FOTO: Lež nezvítězí! Odpůrci se Babišovi postavili i v Žamberku

V Žamberku byli na Babiše připraveni.  (Twitter/Manro)

V Žamberku byli na Babiše připraveni. | FOTO: Twitter/Manro

Na mapě České republiky přibylo další místo, kam se premiér Andrej Babiš už asi nevrátí. Žamberk. Při jeho sobotní předvolební návštěvě na něj čekala početná skupina odpůrců s transparenty, kterými premiérovi jasně ukázali, co si o něm myslí. „Lež nezvítězí!“ „Nechceme nemorálního premiéra!“ „Vítáme trestně stíhaného estébáka!“ To jsou jen některé z nápisů na transparentech.

Fotogalerii najdete zde:

Čau Andreji dnes v Žamberku – když si nepřihrál polívčičku na Gastro slavnostech v Litomyšli, tak vyrazil plnou parou vpřed do žamberské Mosilany… ale místní byli připraveni :D

Zveřejnil(a) Jan Josef Pokorný dne Sobota 18. května 2019

Babišovi se víkendová kampaň celkově moc nepovedla. Původně měl jet na gastroslavnosti do Litomyšle. Tamní starosta mu ale po tlaku občanů vzkázal, ať nejezdí. „Naše gastroslavnosti by neměly být zneužity pro předvolební agitaci,“ řekl Deníku starosta Litomyšle Daniel Brýdl.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner