Francouzský herec Jean Reno natočil video pro Nemocnici Na Homolce

Jean Reno ve videu (Twitter Nemocnice Na Homolce)

Jean Reno ve videu | FOTO: Twitter Nemocnice Na Homolce

Francouzský herec Jean Reno natočil videopozdrav pro zdravotníky i pacienty pražské Nemocnice Na Homolce. Ve videu, které má něco málo přes třicet sekund, vyzývá Reno k odvaze a k držení při sobě. Nemocnice vzkaz slavného herce zveřejnila na svém twitteru.

„Rád bych vám dodal odvahu. Vím, že je to těžké, že tato doba je velice náročná. Na konci tunelu ale vždycky bývá světlo. Držte při sobě, zůstaňte spolu a pokračujte dál. Vím, že je to obtížné, ale my všichni jsme teď s vámi. Odvahu! Brzy se uvidíme,“ vzkázal Reno do nemocnice.

Jeho povzbuzující pozdrav patří zdravotníkům a pacientům, kteří v současnosti zažívají těžké chvíle. Posíláme ho i do dalších českých a moravských nemocnic a vůbec všem, kteří se těší, až tato doba bude jednou za námi, dodala k videu pražská nemocnice.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]