Generál Petr Pavel: Jsem připraven sloužit této zemi

Petr Pavel (Roman Černý)

Petr Pavel | FOTO: Roman Černý

V novém čísle Revue FORUM přinášíme rozhovor s generálem Petrem Pavlem, který potvrdil, že je připraven v roce 2023 kandidovat na prezidenta. Aktuální vydání ale přináší také rozhovor s moderátorem Janem Tunou, s poslancem ODS Markem Bendou a mnoho dalšího!

Pokud ale bude vše v pořádku, budu se dál věnovat činnostem, které považuji za pokračování mé služby této zemi. K tomu patří i možná kandidatura. Podstatné je, abych měl co nabídnout a aby o tuto službu byl zájem. Já jsem připraven,“ říká v obsáhlém rozhovoru Petr Pavel.

Hlavním tématem časopisu je proto logicky hledání nového prezidenta. Jaký by měl být? Prozápadní. To je to hlavní. Jenomže demokratický kandidát bude muset překonat tuny ruské špíny. Miloš Zeman úřad prezidenta republiky naprosto devalvoval, teď bude potřeba to změnit – a k tomu je potřeba najít vhodného kandidáta.

Revue FORUM objednávejte ZDE

S Markem Bendou jsme probírali fakt, že vláda v době nouzového stavu zakázala vycestování, i to, jak by se na současnou situaci díval jeho otec, disident Václav Benda. A známý moderátor Jan Tuna zhodnotil, jak moc se změnila svoboda v médiích v posledních letech. Jako člověk, který v nich strávil víc než dvacet let, vidí, že jí ubývá.

Kromě rozhovorů přinášíme i další témata! Známé osobnosti nám odpovídaly na otázku, jak prožívají a prožívaly situaci s pandemií koronaviru. Přinášíme vizualizaci nové podoby Václavského náměstí – s tramvajemi a bez aut.

Jefim Fištejn napsal komentář o tom, proč je pro Rusko tak důležitý maršál Koněv, můžete si přečíst o Spojených státech a jejich boji proti COVID-19 a v rubrice Satyrovo forum najdete prase. Proč myslíte, že zrovna to? Dozvíte se v Revue FORUM. Objednejte si jej ZDE nebo se ptejte v trafikách.