Generál SVR: Na dobu Putinovy operace a zotavení jsou připraveny nahrávky a dvojník

Ruský prezident Vladimir Putin (ČTK/ABACA/AA/ABACA)

Ruský prezident Vladimir Putin | FOTO: ČTK/ABACA/AA/ABACA

Anonymní účet Generál SVR na sociální síti Telegram přináší každý den, s výjimkou víkendů, informace o údajném dění v kremelském zákulisí. Podle tvrzení autora je bývalým vysoce postaveným příslušníkem ruské zahraniční rozvědky. Tvrzení o identitě pisatele nelze zatím nijak ověřit, stejně jako detaily jeho různých sdělení. Účet Generál SVR se stal mezitím jakousi kultovní záležitostí a za věrohodné se považuje jeho popis pokleslé nálady v Kremlu po invazi na Ukrajinu i líčení vzájemných vztahů jednotlivých aktérů.

Dne 12. května přináší „Generál SVR“ svou verzi toho, jak probíhají přípravy na údajně plánovanou lékařskou operaci Vladimira Putina, především na to, jak je nutné simulovat stálou přítomnost Putina ve vedení státu. O zdravotním stavu Vladimira Putina kolují různé pověsti a jisté je, že proměna jeho fyzického vzhledu, především obličeje, a držení těla a mimika napovídají, že se nejspíš v kondici ruského vůdce v posledních dvou letech něco změnilo. Hovoří se o rakovině a také o bolestech, kterými může trpět po dřívějším pádu z koně a poranění páteře.

Příspěvek přinášíme celý:

(Týdeník FORUM)

„Předběžná část příprav mediálního prostoru na nepřítomnost ruského prezidenta Vladimira Putina, který se podrobí operaci, byla dokončena. Byly připraveny čerstvé „konzervy“ s krátkými prezidentskými projevy, videozáznamy Putinovy účasti na schůzkách, reakce na plánované akce, schvalování rotací, podpisy dekretů, schvalování a neschvalování různých procesů a osobností. Organizátoři „zastírací akce“ odhadují, že by zásoba měla vydržet nejméně deset dní. Přestože lékaři předpovídají zotavení do stavu, kdy bude možné polomrtvého ukazovat veřejnosti dva až pět dní, organizátoři se rozhodli hrát na jistotu. V případě potřeby bude pohyby prezidenta napodobovat jeden ze dvou náhradníků. Připravena byla i možnost ‚chůze‘ dubléra před publikem. V zásadě je vše připraveno. Čas operace byl již stanoven. Operace má proběhnout v noci mezi 1. a 2. hodinou ranní, ale lékařský tým bude ve službě již dnes v noci. Termín se z bezpečnostních důvodů mění, ale lékaři prý trvají na rychlém začátku. Lékaři jsou výhradně ruští specialisté, všichni prošli několikastupňovým screeningem.

Donald Trump uctívaný v Indii jako jeden z bohů. (youtube)

Nikolaj Patrušev bude po dobu prezidentovy neschopnosti vykonávat funkci dohlížitele nad zemí, toto rozhodnutí bylo předem dohodnuto a všichni klíčoví představitelé prezidentova okolí o něm vědí.

Chtěli bychom varovat všechny lidi, kteří rozhodují v bezpečnostních složkách, armádě a na jakýchkoli vládních pozicích v Ruské federaci, aby si desetkrát rozmysleli, než se rozhodnou, zda splní zločinný příkaz představitelů dnešního režimu. Ke změně může dojít rychleji, než si myslíte. Splnění jakéhokoli zločinného rozkazu z vás udělá zločince, který se bude zodpovídat podle zákona, a odmítnutí nebo sabotáž zločinného rozkazu z vás udělá hrdinu a umožní vám žít v bezpečí i po pádu režimu.

Bez ohledu na to, jak operace dopadne nebo jak dlouho bude Putinovo polomrtvé tělo přežívat, s jeho smrtí přijde čas zodpovídat se z podpory této zločinné moci. Vyberte si.“