Hájkův Protiproud blábolí o vakcinačním apartheidu v Izraeli

Ilustrační foto. (Pixabay/alankotok)

Ilustrační foto. | FOTO: Pixabay/alankotok

Dezinformační web Petra Hájka, někdejšího muže z Hradu Václava Klause, se tentokrát pustil do Izraele, a to mimořádně odporným způsobem. Někdejší protektorátní tiskoviny by mohly některé příspěvky rovnou převzít.

Michal Semín, katolický ultrakonzervativec, si posvítil na Izrael důkladně. Na Protiproudu 10. března píše: „Premiér Andrej Babiš pojede do Jeruzaléma, aby se tu naučil, jak nemoci COVID-19 zakroutit krkem. Předpokládejme, že byl obeznámen s elementárními dějinami židovského národa a že se tudíž doslechl i o jeho výjimečném poslání. V posledních týdnech však teze o vyvolenosti tohoto pozoruhodného národa získala rozměr, o němž mlčí jak starozákonní Tóra, tak synagogální Talmud. Zato dnešní „svatá písma“, jako jsou Haaretz či Jerusalem Post, jsou toho plná. A až na malé výjimky na tom neshledávají nic neblahého. O co jde?“

Eric Drooker

Tak to jsme taky zvědaví, co zas Židé světu provedli. Hned se to také dozvíme.

Semín popisuje, jak – podle jeho mínění – se zřejmě Izraelci rozhodli zlikvidovat sami sebe: „Po odporných eugenických experimentech, zakončených masovým vybíjením Židů v koncentračních táborech, byli mužové a ženy tohoto národa – mezi všemi ostatními – vyvoleni (tentokrát však o své vůli) k tomu stát se modelovými pokusnými zvířaty v kolosálním bioinženýrském experimentu, zvaném plošná vakcinace.

Premiér Bibi, usilující o své znovuzvolení v nekonečné sáze zvané ‚volby s přísným poměrným systémem‘, chce do dějin vstoupit jako ten, který jako první na světě porazí nemoc, na niž umírá méně lidí než na rakovinu či kardiovaskulární choroby. A to genovou ‚vakcínou‘, jejíž dlouhodobé zdravotní důsledky mohou být – naplní-li se předpovědi mnoha expertů – nedozírné. Kdyby však zůstalo jen u toho. Izraelská společnost se pozvolna proměňuje ve vakcinační apartheid, dělící obyvatelstvo na 2 skupiny – očkované a neočkované.“

Ty předpovědi „mnoha expertů“ bychom rádi viděli. Tedy vlastně už jsme je někteří zahlédli v různých dezinformačních žumpách. Najdeme je hned vedle zpráviček o chemtrails, G5 záření, čipech Billa Gatese, neomarxismu papeže Františka, domu Sion a další duševní stravy pomocné školy života. Aby se dosáhlo patřičného dojmu, doprovázejí text příslušné malůvky, které by se klidně hodily do nějakého nacistického propagandistického materiálu.

Pak Semín líčí, jak nastane v Izraeli apartheid: „Na přelomu února a března zavedlo izraelské ministerstvo zdravotnictví tzv. zelený pas, umožňující očkovaným plus těm, kdo infekci prodělali a jsou v pořadníku na svou první dávku, přístup k různým dosud nedostupným službám. Každý, kdo si nechá do těla namontovat software od firmy Pfizer – neboť s tou podepsal v prosinci loňského roku premiér Netanjahu zvláštní kontrakt – smí nyní do restaurace, do fitka, do divadla či na koncert.

Rabín Lionel Blue (F24)

Neočkovaný občan si na to všechno musí nechat zajít chuť. Tedy, abychom izraelské vládě nekřivdili, najíst se může, ale jen u venkovního stolu. A když si nakonec Pfizera šlehne, dostane k němu dílek pizzy a kafe. Nekup to.“

Pokud jde o to, co si kdo šlehnul, můžeme na základě srovnávacího pozorování snadno zjistit, že si Michal Semín dopřál porci bleptů z Aeronetu, kde se to přesně těmito tématy jen hemží.

Na řádění Petra Hájka je hezké to, že nám dává nahlédnout do mentálního světa, jaký panoval na Hradě za prezidentování Václava Klause. Klaus se také uzavřel do svého světa, kde v hlavě přemílá nejrůznější pavědecké nesmysly o koronaviru a vypouští je dál, protože on je přece profesor a všechno ví nejlépe.

Teď se jen musí nějak vyřešit, jak dát dohromady, že Rusko, milovaná země zaslíbená našich dezinformátorů, má taky vakcínu. Dokonce založenou na stejných principech jako některé západní vakcíny. Jenže lidem tohoto typu nevadí, když budou vypouštět nesmysly, které si navzájem odporují. Když tak se řekne, že je to výzva k demokratické diskusi.

Židé dali světu také řadu významných psychoterapeutů. Možná by Hájek, Semín a spol. mohli vyhledat odbornou pomoc u některého z jejich žáků. Mohlo by jim to udělat dobře a jejich okolí také.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]