Hamáček zahodil červený svetr, angažuje Haška a prohrál s Babišem

Twitter

Ministr vnitra Jan Hamáček | FOTO: Twitter

Byla to velká chvíle ministra vnitra Jana Hamáčka. Vysmívaný šéf vysmívané strany se několik týdnů zdál být někým jiným. Vedle chaotického, blábolícího a nakonec ještě vystrašeného Andreje Babiše působil jako někdo, kdo je schopen zvládnout krizi. A co následuje? Poklona, mediální prohra a bizarnost všech bizarností: usvědčený podvodník a lhář Michal Hašek znovu na scéně.

Ono je to vlastně jednoduché. Babiš je daleko hloupější a neschopnější řešit jakoukoli krizi než Hamáček, jenomže má lepší marketingový tým a jeho strana je parta poslušných zaměstnanců, která je podřízena pouze jemu, nikoli proruskému a bezskrupulóznímu prezidentovi. Takže z krizí vyjde daleko lépe. Ve vhodnou chvíli se schoval, hodil všechno na ostatní a teď bude za velkého rozvolňovače.

Zato Hamáček se zjevně rozhodl navázat na přerušené kopání dnes již velmi hlubokého hrobu s nápisem ČSSD na náhrobku. Michalu Haškovi se totiž nedá věřit ani nos mezi očima. Přítel Ruské federace, hradního pána, člověk, který podrazil předsedu své strany a pak o tom lhal. Podívejte se na video, které ukazuje, jak dokáže Hašek bez uzardění lhát:

Inzerce v Parlamentních listech, zrada Bohuslava Sobotky, mlčení o neexistující mluvčí, podivný diplom ze Slovenska, desítky zastávaných funkcí. Ano, to je Michal Hašek a stará dobrá ČSSD, která je od moderní levice vzdálená asi tak stejně jako Václav Klaus mladší od demokratické pravice.

Takže se opět loučíme s drobným záchvěvem sebeúcty pana Hamáčka a vracíme se do starých kolejí, tedy do těch, které tak dobře známe. K ČSSD, která pracuje pro Andreje Babiše, Miloše Zemana a které nevadí angažovat nedůvěryhodné figury, které by v normálním světě neměly ve vysoké politice dávno co pohledávat.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner