Hana Lipovská děkuje Bobošíkové za inspiraci a blouzní o tom, že Britové slaví brexit

repro XTV

Hana Lipovská | FOTO: repro XTV

Radní České televize Hana Lipovská pokračuje v deklarování svého intelektuálního a duševního zmatku. Také děkuje za myšlenkovou inspiraci Janě Bobošíkové, čímž se hodně vysvětluje. Fanoušci neschopní vlastního úsudku jásají.

Američané oslavili Den nezávislosti a Hana Lipovská si napsala na Facebook: „Před pár staletími slavili Američané nezávislost na Britech, dnes slaví Británie nezávislost na EU. Ostatně, jen naše země zažila za sto let pět různých desintegrací. Většinu jsme neslavili. Věřím, že se dočkáme stejně jako Britové i té šesté, kterou budeme moci jako Den nezávislosti opět slavit. Děkuji proto prezidentce Institutu svobody a demokracie Janě Bobošíkové za skvělou připomínku data, které má smysl právě dnes a právě pro nás.“

Pavel Hofman

To je dobře, že má paní Lipovská paní Bobošíkovou, aspoň jí ten svátek neutekl. Narozeniny Václava Klause už si za ty roky umí pohlídat sama. Pozoruhodné jsou ale její asociace. Podle ní je brexit něco jako vyhlášení nezávislosti Spojených států, Britové to podle ní slaví a my to, jak doufá, jednou budeme taky slavit.

Tyhle výroky jsou zcela v souladu s jejím názorem, že nemá cenu slavit výročí vstupu do Evropské unie, když neslavíme 21. srpen 1968. Najde se ale řada lidí, kteří si také myslí, že je to to samé. Nemá cenu se s nimi o to přít, protože při takovém selhání úsudku není žádná společná základna pro nějaký smysluplný rozhovor.

Fanouškům a oddaným věřícím klausovské sekty nepomůže ani výsledek průzkumu, který tam paní Lipovské dodal jeden přispěvatel.

Businessinsider.com píše o tom, že pro brexit by dnes bylo podle průzkumu jen 35 procent Britů a 57 procent by se jich chtělo do Evropské unie vrátit. Ale ne, fakta s nikým nehnou. Oddaní věřící klausismu-okamurismu začnou vykládat něco o tom, proč Boris Johnson vyhrál volby. Protože nevědí nic, netuší, že volby byly o něčem jiném, tam se ANO a NE pro brexit už neřešilo. Prostě důsledek vychvalovaných referend. Když zjistíte, že jste se spletli, už to nemůžete napravit a na dvě generace je to pohnojené.

Je to tragický pohled, když vidíme, jak se Hana Lipovská stala obětí politických krysařů a jedné velké mocichtivé a pomstychtivé krysařky. Takhle si odrovnat pověst v mladém věku, to je talent. Snad by pomohla ještě nějaká nadpřirozená síla, ale že by ji mohli zprostředkovat zrovna kardinál Duka a pravověrný katolík Ovčáček, není moc pravděpodobné.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner