Hanba lepšolidem! Oslavme spolu naše národní buranství!

repro ČT

Miloš Zeman | FOTO: repro ČT

Rádi bychom rozšířili tento řetězový mail, jenom nevíme, jak to přesně naši soudruzi z Moskvy dělají. Tak jestli to někdo víte, tak to, prosím, rychle šiřte, než to smažou.

Lepšolidi jsou lidský zrůdy, které útočí na naše národní poklady. Hlavně na pana prezidenta Ing. Miloše Zemana, na pana profesora Ing. Václava Klause, CSc., a také na pana premiéra Ing. Andreje Babiše, StB.

Všechno za nás správně řekl pan prezident Ing. Miloš Zeman na TV Barrandov ve vánočním poselství.

My, níže nepodepsaní horšolidé, trváme zásadně na tom, že budeme vždycky a důsledně totální burani a budeme důsledně nenávidět migranty a lepšolidi, budeme nadávat a udávat a hrát účtenkovku, abychom vyhráli auto SUV.

Kdyby tu vyhrál ve volbách lepšočlověk Drahoš, už by se v našich vesnicích musely stavět mešity a v Brdech americký radar. My jsme ale ubránili pod vedením pana prezidenta Ing. Miloše Zemana naši kulturu a zabránili jsme služebnici islámu Merkelové a katolíkovi Schwarzenbergovi, aby dali naše chalupy sudeťákům a naše peníze migrantům.

Lepšolidi také nemají rádi našeho přítele a slovanského bratra Vladimira Putina, KGB, a odmítají pochopit, že nový svět se rodí v Čínské lidové republice. Ať žijí ruské jaderné rakety a naše přátelství s čínským lidem!

Lepšolidi jsou navíc všichni buzeranti a jsou placení z Evropské unie. Proto jsou to také multikulturalisti a fašizující sluníčkáři, kteří všichni hrajou v pornu a flákají se ve svých neziskovkách.

My horšolidé zásadně trváme na tom, že naše hranice je třeba zavřít a každého migranta je třeba zastřelit. Kdyby se do těch lodí napálilo párkrát ze samopalu, tak by bylo po migraci (jak to správně napsal MUDr. Miroslav Macek), a proto je třeba, abychom se pod vedením pana prezidenta Ing. Miloše Zemana všichni ozbrojili, abychom mohli se zbraní v ruce bránit naši posvátnou kulturu. My čeští horšolidé nechceme ani jednoho jediného migranta a Macron ať si políbí šos.

My čeští burané a horšolidé také zásadně trváme na tom, že Čapí hnízdo je v pořádku, všechny peníze jsou ve farmě a lidem se tam líbí a chudák Andrej junior je jenom magor a Slonková je lidská hyena. A pan Ing. Andrej Babiš, StB, je nejlepší premiér, který zvýšil výběr daní a dal každému pětistovku. A nic mu nedokázali.

My čeští burané, horšolidé a obránci naší kultury stojíme pevně za naším panem prezidentem Ing. Milošem Zemanem, za naším premiérem Ing. Andrejem Babišem, StB, a naším přítelem panem prezidentem Vladimírem Putinem, KGB, a jsme hrdí na naše přátelství a lásku k čínskému pracujícímu lidu.

A slibujeme na svoji čest, že církev oškubeme, protože ti páteři stejně všechno jenom nakradli.

Lepšolidem hanba! Lepšolidem smrt!

Sorryjako.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner