Harry a Meghan se objevili v Evropě. Točí dokument, k setkání s Williamem a Kate nedošlo

Meghan Markle a princ Harry (flickr.com/Mark Jones)

Meghan Markle a princ Harry | FOTO: flickr.com/Mark Jones

Princ Harry a jeho manželka Meghan se poprvé od svého rozchodu s britskou královskou rodinou ukázali společně na veřejnosti v Evropě. V pátek večer se v Nizozemsku zúčastnili recepce pro přátele a rodiny účastníků her invalidních válečných veteránů Invictus Game, které oficiálně začínají dnes a které princ Harry založil, uvedla agentura DPA.

Invictus Game se v minulých dvou letech nekonaly kvůli pandemii nemoci covid-19. Nyní jsou naplánované až do 22. dubna. Harry a Meghan se také zúčastní dnešního slavnostního zahájení, na které by měl dorazit i nizozemský premiér Mark Rutte.

(Týdeník FORUM)

Harryho a Meghan v Haagu doprovází filmový štáb televize Netflix, který natáčí dokument. Pár podepsal s Netlixem smlouvu v hodnotě několika milionů dolarů.

Manželé dorazili na recepci v doprovodu kameramanů Netflixu, oba v kalhotovém obleku, Harry v černém a Meghan v bílém. Na recepci se pozdravili také se členy ukrajinského týmu, kteří se her účastní, upozornil zpravodajský server BBC.

Manažerka ukrajinského týmu Oksana Horbachová, která pracuje v dodavatelském řetězci ukrajinských armádních sil v Kyjevě, řekla tiskové agentuře PA, že s Meghan mluvila o tom, jak je důležité být slyšet a říkat svoji pravdu a své zkušenosti a „ona to naprosto pochopila“. Dodala, že princ Harry jí řekl, že naprosto podporuje Ukrajinu a ukrajinský lid v jeho boji.

Před příjezdem do Nizozemska se Harry a Meghan zastavili v Británii a poprvé od rozchodu s královskou rodinou se společně setkali s královnou Alžbětou II. Oba také navštívili Harryho otce, prince Charlese.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články