Herec Prachař, spisovatel Kosatík a další už hlasovali. Připojte se k nim, zapojte se do ankety Perly Česka

(FORUM 24)

FOTO: FORUM 24

Připojte se ke stovce herců, vědců, novinářů, spisovatelů, architektů, lékařů a dalších lidí, kteří se rozhodli hlasovat ve velké čtenářské anketě Perly Česka. Hledáme nejlepší filmy, stavby, knížky a písničky, které na našem území vznikly po 1. lednu roku 1993. Každý hlasující navíc obdrží slevový kupon na nákup předplatného Týdeníku FORUM.

Pomozte nám najít hodnotné počiny, které se vás dotkly v tom nejlepším slova smyslu, kdy jste byli hrdí, že něco takového vzniklo z české hlavy.

Například herec David Prachař považuje za film „třicetiletí“ animovaný film Fimfárum Jana Wericha z roku 2002, spisovatel Pavel Kosatík vyhodnotil jako nejkrásnější stavbu Tančící dům architektů Miluniče a Gehryho z roku 1996. Svou volbu zdůvodnil tím, že „definuje dobu a město v ní“.

Jak to máte vy? Hlasování je otevřené až do poloviny prosince a každý hlasující obdrží slevový kupon na nákup předplatného Týdeníku FORUM. Princip je jednoduchý. Hlasujte pro jeden FILM, jednu STAVBU, jednu KNIHU a jednu PÍSEŇ z období posledních třiceti let, tedy po 1. lednu 1993. 

HLASUJTE ZDE.

Celkové výsledky budou vyhlášeny v prosinci ve speciálním vydání Týdeníku FORUM a na webu FORUM 24. Průběžné výsledky sledujte na webu FORUM 24 a v Týdeníku FORUM. Ten, ve kterém hlasování také zahajujeme, bude od čtvrtka 27. 10. na stáncích. Pokud máte digitální předplatné (ke koupi ZDE), můžete jej číst online. Kromě Perel Česka se dočtete třeba o tom, že Miloš Zeman pořádá svůj poslední večírek.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články