Hlas frustrovaných a nenávistných: “Demožumpa je zlo, které musí skončit – a hned”

Ilustrační foto (Anna Reisigová / se svolením autora)

Ilustrační foto | FOTO: Anna Reisigová / se svolením autora

Třetího září bude v Praze, Ostravě a dalších městech rušno. Neočkovaní vlastenci, bojovníci za mír a proti ukrajinským homosexuálním nacistům přijdou do největší měst demonstrovat proti vládě, která je v jejich očích zodpovědná za vše. Zodpovědná je v jejich očích nejen za rostoucí ceny energií v epoše, kdy svět padá do energetické krize, ale i za globální oteplení a skvrny na slunci. Jak vidno z jejich facebookové komunikace, ctihodní občané se chystají udělat “pořádnej” virvál.

Dostatečně názornou ukázku toho, co se děje v hlavách příštích demonstrantů, je jejich komunikace a proklamace pospolitosti na facebookovém účtu podezřelém už podle jména. Zatímco dle pravidel facebooku se má účet jmenovat jako jeho majitel – můj se jmenuje Jiří Doležal, protože X. nemám v občance – a má mít jako profilovou fotku svého majitele. Tento účet se jmenuje Občan Ctihodný a jako profilovku má silně upravenou fotografii či malovaný realistický portrét starého muže, který vypadá tak inteligentně, že to prostě skutečný autor slabomyslných výkřiků „Občana Ctihodného“ být nemůže.

(Týdeník FORUM)

Svá moudra sdílí na stránku „Fiala není můj premiér“ (můj jo, pozn. aut.). Občan ctihodný vždy vytlačí nějakou slabomyslnou frázi plnou agrese, a pod tím již kvetou plody země české – spontánní projevy občanů, kteří by se nenechali očkovat ani do podrážky, a když kašlou v tramvaji s otevřenými ústy, mají vrcholový dopliv až šest metrů. Projevy záměrně ponecháváme bez oprav gramatických a stylistických chyb. Čtenář tak snadno zjistí pozoruhodnou skutečnost: Čeští vlastenci neumí česky. (Následující příspěvky proto nechávám v původním znění).

Občan dí: „3. 9. nafoukněte Václavské náměstí. Jedeme tam všichni. VLÁDO – KONČÍŠ“

Rostislav Březina: Jo jo a mám sebou sebrát i vidle místo klíčů ??? jen se ptám

Václav Kumprecht: Kdyby to stálo za pi*u, tak jim zapálíme strakovku.

Paja Paja Paja: Vlasti zrádci jsou u moci to nechce nadávat ale jednat.

Lubomír Horniacek: ZÁKONITĚ MUSÍ SKONČIT TEN HNUS ODPORNÝ.

Petr Bery Konecny: Pokud tam někoho neprohodite oknem ven , tak se nic nezmění!

()

Občan dí: „Jsme hrdý národa nestojíme o neschopnou ,arogantní a totalitní fialovou vládu podporovanou 5ti % stranami.DEMISE !!!“

Ales Nussberger: To se fašistům ale nebude líbit.

Urso DE Pelucho: No nevim, vlada porad mluvi o nejake valecne dani, no uolne ja osobne s tim problem nemam. Pokud v tomhle bude vlada ochotna predstoupit pred valecny soud ohledne vlastizrady. Ps. Pekarova u zdi ti nepomuzou ani dva svetry

Občan dí: My jsme hrdí Češi a 3.9.2022 na Václaváku, ten jejich fialový totalitní systém rozbijeme na [email protected]čky.

Jan Kazik: vždyť díky Rychetskému byly volby jeden velký podvod.

Tommy Bendas: ano, to se veřejně ví, ale nic se neděje. Nic se nedělo takže je to zlegalizované. Nelegitimní, ale legální. To jde jen v ČR

Občan Ctihodný, Autor Bude to opravdu velké. Předběžné počty mluví až 1 mil. S tebou o jednoho víc

Rudolf Jaša: Jen aby se neopakoval rok 1968 a nepřišla bratrská pomoc, pro změnu ze západu, Ukrajinců máme už 400 000 přímo v týlu, od této vlády je možné očekávat úplně všechno a proto Lidé bděte.

Roman Repper: policajt je také jak my.maji rodiny nejsou blbí!!!!!.hlavne ať se nedrancuji obchchody neli něco horšího.

Ukrajinské děti se psem Barnabášem na příměstském táboře v Praze (Aneta Fodorová / se svolením autorky)

Roman Repper: Nejsou blbí? Dostaneš teleskopem hned co se na fízla špatně podíváš. Je to odpad společnosti. Vzpomeň si na 18.10.2020.

Jaroslav Klíma: Můžu vzít s sebou nějaké vidle, čagany, lopaty, motorové pily? Když už by se šlo na Strakovku, ať to stojí za to.

Masako Namiru: Proč ta agrese?

Jaroslav Klíma: Jaká agrese? Což pak tu může jít po 33 letech marastu, bordelu, zlodějen něco po dobrém? Nebo to mám brát tak, že ze sraček mi lidi jako Vy pošlou do ještě horších sraček? Pak je potřeba dát po chrbátu nejen Ukrajincům ve Strakovce, ale i lidem, jako jste Vy. Já jsem za 33 let okusil jen službu a robotu. Z téhle podělané demožumpy mám jen posraný zdraví ze služby aj z té otročiny. Jen platím jak kokot, těžko zbyde pro rodinu. I po českých úřadech a institucích mám nemalé dluhy za svou precizně odvedenou robotu. Nezaplacenou fakturu nahráním další robotou. Dělám 365 dní v roce. Nu, tak jaká agrese? Všechny ty podělaný demokraty je potřeba jebnout lopatou na kant mezi lucerny. A to tak, že 18.11.1989 bylo pozdě. Je prostě potřeba listopad, ne sametový, ale pořádný převrat a revoluci. Po dobrém tu nic nikdo nezmění. A volby? Jen další podvod tak jak celá demožumpa a žumposvoboda. Dokud tohle lidi nepochopí, tak jsem se svou poctivou robotou odsouzen jen k otrročení pro debilní lidí a jejich vylhané systémy.

Volby jsou podvod, už od 17.11.1989, stejně jako je tu podvod demožumpa a žumposvoboda, tak volby jsou jen další podvod na obyčejné pracující lidi. Volby i celá zvrácená demokratická ideologie, tak jak je mi tu 33 let cpána pod čumák je největší podvod. Pod hlavičkou debilních zákonů, zvrácených politiků, v neposlední řadě lidí, co se nechali koupit za pár západních prebend a chodí k volbám, jak pitomý. Já mám za těch 33 let něco odslouženo a oddeláno. Nevím, co jsou svátky, dovolená. Jen makám jak kokot. Žiji bez dluhů, mám prd, platím jak kokot kdejakyho zadluzenyho cipa, co se tu v ČR roztahuje, dotuju politiky, herce, umělce, sportovce, bankéře, pojišťováky a jiné líné hajzli. V divadle, kině jsem nebyl přes deset let, nemám čas ani zajít k doktorovi. Nezaplacenou fakturu ze strany státu, pro který taky dělám dohanim další robotou. Demožumpa a žumposvoboda je zlo, které musí skončit a hned.

Ruský prezident Vladimir Putin a ministr obrany Sergej Šojgu (ČTK)

Michal Knapik: Budu tam a klacky do ruky.

Martin Kolba: Manifestace, demonstrace, koncerty, petice atd… nic nevyřeší. Dokud lidé nepojedou na demonstraci se sibenicemi, vidlemi, a nevtrhnou do strakovky tak se max. vystřídá další banda zlodějů.

Už jsme v Americe?

Stejné výzvy stejně primitivním jazykem jako Občan Ctihodný – americkou angličtinou nejnižších vrstev, s celkovou slovní zásobou autora 3000 slov – jsem již slyšel a četl. Slyšel jsem je ve videích jediného anglicky mluvícího člověka, kterému jsem kdy při mém jazykovém “netalentu” rozuměl. Jmenuje se Donald Trump, a má teď nějaké nepříjemnosti s úřady. To, že mu rozumím, vysvětlují mí anglofonní přátelé tím, že mluví jako vidlák. Netvoří věty, pouze klade slova. Velmi dobře si pamatuji jeho „election fraud“.

V diskusi pod jedním z postů jsem se dočetl, že „byly volby jeden velký podvod“. A i ty diskuse – včetně gramatických chyb, výkřiků a naprosto primitivní ne-stylistiky – jsem poznával. Něco podobného si psávali k selfíčkům z Kongresu američtí antivaxeři a voliči Donalda Trumpa, jejichž dav násilím do Kongresu pronikl. Zcela výslovně, že svoboda a demokracie jsou zlo, však neříkali ani ti Trumpovi násilníci. U nás budou demonstrovat lidé, kteří si myslí, že demokracie a svoboda jsou zlem, jež musí skončit.

ANTI-lidem se postupně říkalo (dle toho, proti čemu zrovna byli nejvíc) popírači oteplování, protirouškaři, antivaxeři, a od 24. února i ruští švábi. Lidí, kteří v životě neuspěli, a plni frustrace hledají viníka svých nepovedených životů. Podléhají konspiraci, umírají na covid, a dobře vědí, že za jejich exekuce může celá vládní koalice a Petr Fiala nejvíc. Sjedou se ve velkých městech, řada z nich si posílí sebevědomí alkoholem, a vytvoří dav. I kdyby se jich do Prahy nesjel milion, jak předvídá Občan Ctihodný, ale jen deset tisíc, můžou pražské ulice zažít peklo. Ti lidé jsou plni frustrace a nenávisti stejně jako dav, co zaútočil na Kapitol. Mají stejné fráze, stejná hesla, a stejně myslí.

Mám strach, že den té demonstrace, třetí zářijový den, se může pro policii stát nejrizikovější demonstrací od zasedání Mezinárodního měnového fondu v Praze v září 2000. Dáte-li jen trochu na pocity člověka, který 32 let o pouličních akcích, demonstracích a nepokojích píše, a je přesto naživu, NEJEZDĚTE TEN DEN DO CENTRA METROPOLE!

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články