Babiš prý věří, že pravda a láska zvítězí. Tak si připomeňme jeho dřívější výrok

Facebook

Premiér Andrej Babiš poskytl rozhovor Českému rozhlasu. Je smutný z útoků na svoji osobu. Ale prozradil něco o své víře. Jeho slova ovšem poněkud odporují tomu, co říká, když u toho nejsou novináři.

„Já elita nejsem. Na mě má největší vliv moje paní a děti. Mám svůj mozek, snažím se získávat co nejvíce informací a podle toho se rozhodovat. Nejsem věřící, ale své osobní záležitosti konzultuji s vesmírem, tam je něco, čemu věřím. Musíte věřit, že pravda a láska zvítězí,“ uvedl Babiš.

Moderátor Luboš Xaver Veselý celou věc samozřejmě nerozporoval, protože patří mezi fanoušky premiéra i prezidenta. Ani jednomu z nich přitom nepravdy nedělají velké problémy.

Smůla je, že existují i lidé, kteří mají paměť, a tudíž si vzpomínají na jednu z nahrávek skupiny Šuman. Co tam zaznělo? Tehdy babiš říkal: „Pravda a láska nech jdou do p*či.“

Tak tedy nevíme, pane Babiši, neplete se vám to nějak?

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner