Falešný Babiš zve na videoseminář Školy kmotrů o vykrádání kas. Nejvíc je v té státní, učí lektor

Déšť jsme zařídili my! Imitátor Adam Vrbas v roli Andreje Babiše  (FB Adama Vrbase)

Déšť jsme zařídili my! Imitátor Adam Vrbas v roli Andreje Babiše | FOTO: FB Adama Vrbase

Která kasa je ta správná? Dozvíte se to na Škole kmotrů. Lektor Andrej tam neučí jen jazyky, ale dělí se i o své zkušenosti z oblasti kumulování peněz. Jak se dostat rovnou k těm největším, poradí ve speciálním videosemináři, k němuž už pořídil následující dvě ukázky.

„Bytaři a vykradači aut jsou nízká liga, nás zajímá státní kasa,“ přednáší přísně působící lektor nejnovější látku v ukázce k videosemináři věnovanému nadějným oblastem působení zlodějů. Tuctová vloupání ani vybírání kas zajímavé nejsou, jakkoli bankovní kasaři občas přijdou k velkým penězům, informuje své posluchače babišovskou dikcí imitátor.

Zveřejnil(a) Babišovy Dobroty dne Středa 22. července 2020

I když slušné peníze leží už v dotačních fondech, pro ty největší je třeba zamířit jinam. Nabitá přednáška nabízí pointu už v pouhé ukázce, z níž se „každý, kdo má nějaké ambice“, dozvídá, že „se chce dostat ke státní kase“, neboť ta je „téměř bezedná“. Myslel si to i „Babiš“, a to až donedávna, než se mu ji podařilo vyrabovat, jak v jednu chvíli neprozřetelně přiznává.

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]