Video: Dopřejme Sputnik každému, kdo si jej zaslouží, vyslovil se Fanoušek prezidenta

AUTOR: Quido M. C.

Miloš Zeman spolu s komunisty – od nichž už jsou jeho postoje k nerozeznání – se nadále vyslovují pro očkování Čechů neregistrovaným ruským preparátem Sputnik V. Jednu z mála možných reakcí na toto vlastizrádné úsilí prokremelské části české politické scény skýtá satira. Quido M. C. proto energicky sfoukl nános prachu ze své postavy Fanouška prezidenta a nechal ji znovu promluvit.    

Snaha prokremelské části české politické scény a s ní kolaborujícího Andreje Babiše podepsat smlouvu s Ruskem o dodávce tamního neregistrovaného preparátu Sputnik V, o jehož účincích se lze jen dohadovat, může Česku způsobit zásadní potíže. Skutečnost, že osvědčení o tomto způsobu vakcinace podle rešerší německého autoklubu ADAC nepostačuje ke vpuštění přes hranice mnoha států, je tou méně vážnou z nich.

Slavný Fanoušek prezidenta drží dobrou náladu a brnká na struny škodolibosti. Nezbývá než doufat, že případně dovezený Sputnik V v tělech dezinformacemi zpracovaných obdivovatelů Kremlu vytvoří alespoň nějakou imunitu, aby se z nich – s Babišovým a Zemanovým přispěním – nestala základna pro udržení virové nálože ve společnosti a případnou tvorbu dalších mutací viru, na něž by i registrované vakcíny byly krátké.

Takže, snad nedojde na nejhorší, když nyní nasadíme s Quidem dobrosrdečný výraz Fanouška prezidenta, zatroubíme na polnice pokroku, a nehledě na výsledek šetření ruského Centra Levada uznale dopřejeme očkování ruským preparátem všem těm, kdo si je zaslouží!

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner