Kdo se vzpírá, pracuje v potu tváře na řepkových plantážích

Ilustrační foto (ČTK)

Ilustrační foto | FOTO: ČTK

Začalo to nevinně a nenápadně celodenními jeslemi, které byly pro velký úspěch postupně nahrazeny jeslemi internátními. Jistě, nešlo to tak snadno. Lidstvo nechápe geniální myšlenky a často se vzpírá pokroku, leč marně. Prozřetelnost byla na naší straně a úspěch Přísahy byl dějinami předurčen.

Z celodenních jeslí nejprve vedla cesta k celodenním školkám, a odtud k internátním školám. Dodnes s dojetím vzpomínám na slavnostní vyřazení prvních devátých tříd. Dokonalé předvedení zákroku s obušky přinutilo všechny přítomné až k slzám.

Po slavnostní přísaze celoživotní věrnosti nadplukovníkovi všichni chlapci jako jeden muž vstoupili do „šlachtajugend“ a byli plně připraveni pro život v nové společnosti. Nezapomínal jsem pochopitelně ani na dívky, ty ihned nastoupily jako pečovatelky a vychovatelky do nově zřízených internátních jeslí a školek.

Týdeník FORUM (FORUM 24)

Pseudopokrokáři, intelektuálové, židobolševici a podobná pakáž se pokusila vyvolat nepokoje, ale vzorně seřazené jednotky ozbrojených chlapců pochodující městy za zpěvu nové státní hymny „Nebuď malé děcko, Šlachta je naše všecko“ přivedly mnohé k rozumu.

Pravda, našly se hrstky těch, kteří nechápali nové pořádky, ale v té chvíli se naplno ukázalo, že jsem byl dějinami předurčen vést svůj národ. Proti protestující chátře jsem inovativně nechal nasadit zemědělskou mechanizaci, zvláště kombajny odvedly dobrou práci. Náš přítel a spojenec, který nám je bezplatně postoupil byl za to spravedlivě odměněn.

Pro zabránění dalších nepokojů byl zakázán jakýkoliv rodinný život, a další generace šťastných občanů od té doby svůj život počínají v inseminačních stanicích a reprodukčních klinikách FutureLife ve vlastnictví svěřenských fondů Andreje Babiše.

Posledním krokem do naší šťastné budoucnosti bylo zrušení středních škol a univerzit, zákaz médií mimo státem řízené televize a tiskovin skupiny Mafra. Všichni si ještě pamatujeme pocity, které se zmocnily všech přihlížejících při pálení knihoven, obrazáren a podobných neužitečných prasáren.

Kdo se vzpírá, pracuje v potu tváře v dolech na lithium a řepkových plantážích. Ale všichni ostatní ve slušivých uniformách zásahových oddílů, se slechy vzorně podepřenými sluchátky řídí výchovu dalších generací nebo dohlíží na spoluobčany, které by mohly přepadnout myšlenky.

ANO, začalo to nenápadně!

Citováno z předmluvy sebraných spisů nadplukovníka Roberta Šlachty.

Autor je členem TOP 09.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]