Poslanec Lubomír Volný se na svém Twitteru definuje takto: „Kontrajihádista, civilizacionista, obdivovatel přímé demokracie, věřím v kolektivní inteligenci lidu. Chceme si vládnout sami;)“

Kolektivní inteligence lidu (KIL) do něj vstupuje často. Nepochybně do něj nějak natekla, když vstoupil do Okamurovy SPD. Pak tam narazil na limity dané velkolepou vůdcovskou postavou Tomia Okamury. Kolektivní inteligence lidu (KIL) totiž Volnému neprozradila, že strana je Okamura a Okamura je strana. Členstvo a všelijací funkcionáři jsou tam jen jakési zlo, protože strana o jednom členovi by i na české poměry vypadala blbě.

Pak tedy tajemná síla KIL zasáhla znovu a vyvedla ho z této bažiny průměrnosti, aby se udělal sám pro sebe. Aspoň má víc času na činnost matně připomínající myšlení.

Plodem této aktivity je jeho středeční objev: „Existence globální pedofilní mafie s napojením na nejvyšší politické špičky je další potvrzenou ‚konspirační teorií‘. Umožňuje pochopit mnohé výroky a ‚rozhodnutí‘ politiků i bezdětných političek s mezinárodním přesahem a také jejich sebevražedný přístup k vlastním národům.“

Pan Volný nepřidal žádný odkaz, takže musíme chvíli tápat. Pak se nám vybaví, že má zřejmě na mysli miliardáře Epsteina, který byl podezřelý, že dodává různé velmi mladé dívenky chtivým mužům a sám se takovým slastem nevyhýbal. Na fotografiích je ho vidět s Billem Clintonem a Donaldem Trumpem. Celá teorie o velkém spiknutí zatím trochu vázne na tom, že není jasné, jestli za ním stojí trumpovci nebo clintonovci.  Nebo jestli bezdětnou političkou napojenou na pedofilní mafii snad myslí Angelu Merkelovou. Je otázka, jestli takový bizár už nepřesahuje i imaginaci stoupenců SPD a podobných spolků.

Někdy je ovšem snazší věřit třeba v existenci Vesmírných lidí, než tomu, že tenhle člověk je zákonodárce a člen Výboru pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost.

Revue Forum Banner
Jan Jandourek
Jan Jandourek
Komentátor deníku FORUM 24
Další články autora