Neoficiální Čau lidi: Andrej zařídil déšť a zavádí roušky proti povodním

FB Adama Vrbase

Déšť jsme zařídili my! Imitátor Adam Vrbas v roli Andreje Babiše | FOTO: FB Adama Vrbase

Imitátor Andreje Babiše Adam Vrbas se opět vžil do role premiéra a natočil další „stínovou“ promluvu k národu. Z videa pořízeného na cestě do Brna se divák dozvídá, kdo zavinil špatný stav dálnice D1 a komu naopak může vděčit za to, že konečně vydatně pršelo.

Babiš jede do Brna řešit STOKU

rozbitá D1, 190km/h a natáčení za jízdy!

Zveřejnil(a) Babišovy Dobroty dne Čtvrtek 11. června 2020

 

„Čau lidi!“ skřehotá šestatřicetiletý brněnský komik Adam Vrbas na úvod aktuálního příspěvku, v němž se po vzoru českého premiéra obrací k národu s desítkou vzájemně nesouvisejících nesmyslů. Základní ingrediencí je chvástání se čímkoli včetně rozmarů přírody a svalování viny na všechny kolem. Promluva falešného Babiše je tak téměř k nerozeznání od těch z videí toho skutečného.

Některé momenty se i na parodii mohou zdát přehnané. To když Vrbasův „Babiš“ vyčísluje počty sledujících svého videokanálu sto miliardami lidí, případně když se pokouší lidem namluvit, že na D1 jede rychlostí 190 kilometrů v hodině. Nic z toho není možné, prozře nepochybně každý kritický divák videa – stejně jako prozřel u promluv skutečného Babiše, když sliboval stadiony a snižování míry zadlužení, zvyšoval stavy úředníků a sliboval efektivnější stát, či dotoval jízdenky a sliboval investice do vyspělých technologií včetně vysokorychlostní železnice.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner