Občané a pracovní kolektivy se ptají: Co je tohle za provokaci?

Facebook

Andrej Babiš námětem lidové tvořivosti | FOTO: Facebook

Protistranická činnost zejména pražských placených provokatérů ve dnech před volbami sílí. Jednotlivci i pracovní kolektivy se ptají: Kdo a za kolik dolarů rozmísťuje na tzv. sociální síti Facebook provokativní vyobrazení čelního představitele vlasti?

Nevkusné, nepraktické a nebezpečné. Tak hodnotí pracovní kolektivy v dopisech úřadům nejnovější provokaci v podobě vyobrazení nejvyššího stranického a vládního představitele na koláži s mřížemi. Zda skutečně dochází k výskytu formou provádění nevhodných úprav okenních výplní osobních motorových vozidel, či jen elektronickou manipulací obrazových podkladů, bude nejspíše předmětem šetření okresních i krajských orgánů.

FB

I zneužívání elektronického informačního prostoru „internet“ k šíření tohoto závadového materiálu a útokům na naše zřízení je nicméně projevem slabosti a nízkých mravně volních vlastností těch, kdo se k tomuto jednání snižují. Kromě ohrožení bezpečnosti a plynulosti silniční dopravy zhoršováním výhledu z vozidla a průhledu vozidlem dalšími účastníky provozu nese tento nepřátelský projev rysy nenávisti proti Národnímu rozpočtovému plánu, vysokorychlostní železnici, důchodcům, stadionu pro Sáblíkovou a českým potravinám. V neposlední řadě ohrožuje důvěryhodnost státu v západních evropských strukturách, a tím příliv devizových prostředků.

Kolektiv redakce deníku FORUM 24 proto oceňuje, že tento materiál na síti Facebook okamžitě mizí, kdykoliv se jen objeví. Tuto nevhodnou legraci zároveň co nejdůrazněji odsuzuje a vyzývá k jednotě. Jen společně můžeme dostát výzvám těžké doby, v níž se nyní nacházíme.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner