Moc úspěchu Tomio Okamura nesklidil se svým příspěvkem o výletu na Olomoucko. Spíše naopak. Na sociálních sítích si z něj dělají lidé legraci. Tentokrát je důvodem způsob jeho referování o cestě. Zřejmě nejvíce zaujalo toto spojení: „Děkuji panu starostovi za skvělou organizaci. Obec byla vypálena nacisty a muži byli zastřeleni,“ napsal Okamura.

FB T. Okamury
Tomio Okamura děkuje.

Tomio Okamura teď bude pravděpodobně jezdit více po České republice. Ve čtvrtek totiž zjistil, že průzkumy možná nejsou až tak mimo, když mu předpovídají stále klesající zájem ze strany voličů. Na jeho mítink na Václavském náměstí, kam pozval několik evropských obchodníků se strachem a kapelu Ortel, totiž navštívilo jen několik stovek ultras jeho a nacionalistické kapely okolo pana Hnídka. Nic moc.

Na Okamuru doléhá to, že svůj pobyt v politice má postavený na lhaní a strašení lidí. Každý už zjistil, že tu žádní uprchlíci nejsou, žádní k nám nechtějí a Okamura nemá, čím šermovat. Jediný terorista je jeho smypatizant. A tak se nyní Okamura vrhne na každou vesnickou zábavu, aby se alespoň tam osobně snažil přesvědčit lidi, že nám nějací uprchlíci hrozí a že právě on je zastaví. A potom z toho všeho, chudák, dělá takové legrační chyby.

 

Revue Forum Banner
Štěpán Malát
Štěpán Malát
Další články autora