Poslanec ANO rozbouřil sociální sítě. Čapí hnízdo srovnal s Hitlerovým Orlím hnízdem

archiv

Patrik Nacher | FOTO: archiv

Patrik Nacher, poslanec hnutí ANO, který za svým šéfem stojí i přesto, že mu zabránil stát se pražským primátorem, vzbudil rozruch na sociálních sítích. Na prázdninovém výletě totiž vyfotil Orlí hnízdo, kam jezdil Adolf Hitler, a v nadsázce jej srovnal s Čapím hnízdem.

„Každý má svoje hnízdo. Dokonce i jednotlivé země. My máme Čapí a Němci měli (mají) Orlí,“ napsal Nacher k albu fotografií.

Těžkko říci, zda jej za tento vtípek marketingový tým vedený Markem Prchalem pochválí. Jedno je ale jisté – pokud chtěl Nacher vzbudit pozornost publika, rozhodně se mu to podařilo. Srovnávat šéfa s Hitlerem, to chce odvahu.

Na místo zvané Orlí hnízdo se Hitler a další nacisté často uchylovali. Sám Adolf Hitler zde prý dokonce psal knihu Mein Kampf.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner