Před grilováním si pár v Brně oplachoval maso ve fontáně. „Nepřijde mi to divné,“ vysvětlila žena

repro video MP Brno

Pár si oplachoval osm kilogramů masa ve fontáně. Plánovali grilování. | FOTO: repro video MP Brno

O tom, že neexistují hranice v co nejšílenějších nápadech, se přesvědčili chodci a následně i strážníci u Janáčkova divadla v Brně. Pár gurmánů si ve vodě ve fontáně oplachoval přibližně osm kilogramů masa. Na otázku, zda jim to nepřijde zvláštní, žena odpověděla, že ne, že jí přijde divné, když ji kvůli tomu řeší strážník. Městská policie Brno zveřejnila video ze zásahu.

„Hlídce, která je tam zastihla, se naskytl pohled na sáčky, tašky, krabičky a dokonce i plastový lavor naplněný masem. Maso bylo v celku i mleté a strážníci odhadli, že ho může být přibližně osm kilogramů. Všimli si i dvou pytlů s pečivem a přibližně tří kilogramů zeleniny,“ popsali strážníci.

Omývali kila masa ve fontáně

Tohle je opravdu maso! Dvojice, která se ho před grilováním rozhodla oprat přímo ve světelné fontáně před Janáčkovým divadlem, u sebe měla podle odhadu strážníků přibližně osm kilogramů masa mletého i v celku. Případ hlídka postoupila ke správnímu orgánu. Pracovník Veřejné zeleně města Brna strážníkům potvrdil, že návštěvníkům parku nehrozí zdravotní riziko. #mpbrno #brno

Zveřejnil(a) Městská policie Brno, oficiální stránka dne Středa 3. června 2020

 

Žena a muž uvedli, že syrové maso si takto připravují k opékání na chatě. „Strážníci požádali o příjezd pracovníka Veřejné zeleně města Brna, aby vyhodnotil, jestli návštěvníkům parku nehrozí zdravotní riziko, což se naštěstí nepotvrdilo. Dvojici potom vyzvali, aby s oplachováním masa přestala, a případ postoupí ke správnímu orgánu pro důvodné podezření ze znečištění veřejného prostranství,“ stojí v popisu události od Městské policie Brno.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner