Smrt ti nepřeji, ale odejdi z Hradu, vzkázal Kalousek Zemanovi

ČTK

Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek | FOTO: ČTK

Po středečním rozhlasovém rozhovoru Luboše Xavera Veselého s Milošem Zemanem se na sociálních sítích objevilo hned několik reakcí na něj. Svůj příspěvek přidal i Miroslav Kalousek, který prezidentovi popřál zdraví a požádal ho, aby přestal škodit naší zemi.

Šéf poslanců TOP 09 zareagoval na část rozhovoru na Českém rozhlase, kde se mluvilo o smrti a případném státním pohřbu. Prezident také zareagoval na některé výroky, které se k jeho možnému skonu objevily ve veřejném prostoru. „Já si myslím, že Šarapatkové, Polčákové a Hřebejkové jsou hodni soucitu. Nenávist, která z nich prýští, jim kazí zažívání,“ prohlásila hlava státu.

Kalousek se k diskutovanému tématu vyjádřil jasně. „Smrt Ti na mou duši nepřeji, Miloši. Budu naopak prosit za Tvé zdraví a ještě mnoho let života,“ napsal na Twitter a Facebook bývalý ministr financí. „Hlavně když zítra odejdeš z Hradu a přestaneš škodit naší zemi. Nebo kdyby alespoň Tví voliči věděli, jak strašně jimi opovrhuješ a za jaké je máš blbce..,“ dodal.

Jasně tak formuloval postoj, který je mnohým vlastní. Není třeba, aby se prezidentu Zemanovi něco špatného stalo, jde o to, aby on nepoškozoval Českou republiku.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner