Světové zlo se prý spolčilo proti Rusku a ani doping se mu nelíbí

youtube

Soudruh Lubomír Man byl v pondělí jat v Haló novinách žalem nad tím, jak se dnes ubližuje Rusku. A vlastně už dlouho: „Kdo sledoval, jak se světové zlo od nástupu Putina do funkce prezidenta proti Rusku punktuje, si nový políček do jeho tváře prostě jen přiřadil k dlouhé řadě políčků předcházejících – a nikdo už mu nemusel napovídat, odkud i tentokrát vítr vane.“ Jaká hrůza se to děje? Světovému zlu se nelíbí, že ruští sportovci dopují.

Autor soudí, že „světové zlo se zle zamračilo“. „Vidíte, kam to vede, když Rusům dáte i tu nejmenší šanci? Ne, tím končíme, musíme je do jednoho vyhnat nejen z atletiky, ale ze všech sportů, žádné pardony a žádné výjimky, pryč s nimi, ať už je svět nevidí! No a pak se tam u nich snad lidi konečně zvednou. A tak se před pár dny – a to zrovna před Vánocemi, svátky lásky a radosti, objevila v médiích tato zpráva:

‚Světová antidopingová agentura zakázala Rusku účast na všech velkých sportovních událostech pro následující čtyři roky. Rusko se tak nebude moci účastnit například letních olympijských her v Tokiu příští rok, jejich zimní obdobě v roce 2022 v čínském Pekingu či mistrovství světa ve fotbale ve stejném roce v Kataru. Světová antidopingová agentura (WADA) Rusko vyřadila na základě důkazů, že ruské úřady manipulovaly s výsledky testů na doping v moskevské laboratoři…'“

Normální člověk by si řekl, že by tedy Rusové mohli pochopit, že nemají zobat zakázané látky a zametat za sebou stopy. To by pak každá země mohla vyslat na olympiádu rovnou roboty a bylo by vystaráno. Jenže komunisté jsou lidé „zvláštního ražení“, jak to o sobě kdysi hrdě prohlašovali. Takže soudruh pokračuje v lítosti kombinované s nelítostným odhalením: „Dovede si někdo představit současnou agonii ruských sportovců trpících za to, že jedna velká země má tak neukojitelně palčivý zálusk na nerostné bohatství ruské Sibiře? A dalším a stále ostřejším ponižováním Ruska se snaží vykřesat též v Moskvě Majdan, který by jim k němu otevřel dveře?“

Tady by bylo zajímavé se zeptat, jestli tou velkou zemí, co má zálusk na bohatství Sibiře, je Čína. Ta si totiž odtamtud vozí obrovské množství dřeva, z čeho místní nevidí žádné peníze, neb ty končí v Moskvě. O ekologické škody, které přitom napáchají se nestarají. Proč by měli, když se o ně nestarají samotní ruští potentáti. Také si tam Číňané jezdí pro nevěsty, protože v komunistická Číně následkem strašně chytré politiky jednoho dítěte a utrácení lidských zárodků ženského rodu (tradiční čínská kultura preferuje chlapce) dívky začaly chybět. Protože je tam ale řeč o Majdanu, této noční můře všech postsovětských východních diktátorů, půjde zřejmě o Ameriku.

Soudruh si myslí, že se ke všemu musí přistoupit politicky. Prosté vysvětlení, že jde o chemii a zase jen chemii, je pro jeho vědeckým světovým názorem vyzbrojenou mysl příliš složité.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner