Tomio zase blouzní o tom, jak prý Merkelová pozvala migranty

repro Youtube

Tomio Okamura | FOTO: repro Youtube

Neúnavný Tomio Okamura, momentálně předseda SPD, musí zřejmě zostřit třídní boj. Je horko, islámské hordy nikde a zdá se, že ho do vlády nechce ani Babiš, kterému jinak dost teče do bot.

Je tedy třeba vytáhnout něco z osvědčeného arzenálu.

Na Facebooku se rozepsal: Bývalý šéf Spolkového úřadu na ochranu ústavy (BfV) Hans-Georg Maassen chce prošetřit kroky kancléřky Angely Merkelové okolo migrační krize. Dle listu Nordkurier vyzval k vytvoření parlamentní vyšetřovací komise, která by se zabývala migrační politikou federální vlády v době uprchlické krize v roce 2015.“

Německo je demokratická země, mohou si tam vyšetřovat, co chtějí. Pak ale Tomio pokračuje v toku myšlenek: „Podle mého názoru by Merkelová, za to, co provedla, byla v každé civilizované zemi souzená za vlastizradu. Místo toho, aby chránila občany, tak je vystavila vraždění, znásilňování a napadání ze strany imigrantů. Ale nejenom německé občany. Díky Schengenu se mohou násilničtí imigranti volně pohybovat téměř po celé Evropské unii.“

S pocitem jisté marnosti, ale se smyslem pro povinnost tedy ještě po sto první. Angela Merkelová žádné migranty do Německa nepozvala. Takzvané pozvání bylo rozhodnutí, že Německo přijme uprchlíky, kteří byli na maďarském území. Antiimigranty oslavovaný Viktor Orbán totiž ohlásil, že už nezvládá a všechny ty lidi vyveze autobusy na hranice s Rakouskem. Aby nevypukla humanitární krize, Merkelová v časové tísni souhlasila a uprchlíci byli puštěni dál.

Mohla se samozřejmě rozhodnout jinak, pak by se zřejmě v Maďarsku děly dost nehezké věci a ti lidé by se v zástupech přesouvali do dalších zemí, tedy na Slovensko a k nám. Okamura by měl být Merkelové vděčný, protože ten proud odklonila k nim. Možná by je ale Tomio chtěl mít tady, aby mohl hlásat nebezpečí zkázy Slovanstva a tradičních hodnot. Takhle si musí okamurovci vymýšlet a halucinovat, že viděli nájezdníky vystupovat z nějakého autobusu.

Jak může vědět každý, kdo umí číst a rozumí na úrovni základní školy grafům, uprchlická vlna začala několik měsíců předtím, než Merkelová prý někoho pozvala. Ti lidé už prostě v Evropě byli. Měl by se také zeptat hrdinného Orbána, proč neřekl, že uprchlíky vyveze autobusy na jižní hranici Maďarska, když ti lidé přišli odtamtud. Jenže proč by uváděl do úzkých maďarského premiéra, který je se svou kleptokratickou zkorumpovanou vládou pro některé u nás vzorem.

A ještě by mohl vznést dotaz na přítele Salviniho, který hlásá, že by se měli uprchlíci rozdělovat po Evropě, že na to Itálie nestačí. Už mu Tomio slíbil, že s tím tady pomůže?

Tak to všechno říkáme jen z pocitu povinnosti. Pravý a oddaný okamurovec přece ví, že čtverec je kulatý, pokud to tak předseda vyhlásí.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner