Veselé video: Řešení „řeporyjské krize“ si žádá drastická opatření

screenshot YT

Youtuber Quido MC | FOTO: screenshot YT

„Běločeská kavárenská sebranko,“ obrací se na tuzemské publikum postava fiktivního Fanouška prezidenta se svým naléhavým příspěvkem k řešení „řeporyjské krize“. Autor Quido MC i touto satirickou promluvou nachytal část uživatelů na Youtube, kteří mu vzkázali, že video obratem vypnuli.

FB Andreje Babiše

Quido, vydávaje se za příznivce Miloše Zemana, tentokrát paroduje bolševické uvažování balíkem opatření k eliminaci Řeporyjí a je vidět, že situace už dospěla opravdu daleko. Součástí krizového plánu je zákaz řepy, zákaz rytí i přesídlení diverzním úkolem pověřeného Jiřího Ovčáčka – do Řeporyjí.

Quido MC, vlastním jménem Marcel Šuslík, kromě série s pomateným fandou do Zemana podchycuje úpadek české politiky i společnosti také písněmi (viz rámeček vlevo). Z nich velkou část věnuje Miloši Zemanovi či Andreji Babišovi, v dalších pak postihuje xenofobii a vzmáhající se nacionalismus.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner