Veselé video: Zeman je špatný robot, odhalil únik z čínské ambasády

AUTOR: Quido MC

Miloš Zeman je zastaralý robot, informovala postava prezidentova fanouška v podání satirika Quida MC v mimořádném videu. Quido se odvolává na depeši čínské ambasády v „budoucí čínské provincii Čes-Ko“, adresovanou nejmenovanému čínskému technologickému koncernu. Soupis závad se týká všech tří čínských robotů aktuálně nasazených v České republice a mají v něm figurovat i jména Hany Lipovské či Lubomíra Veselého. Navzdory výčtu vážných nedostatků depeše končí ujištěním, že v Česku nasazení roboti na plnění svých úkolů stačí.

Ač „robot Miloš“ pisatele trápí „neřešitelným únikem provozních kapalin“ a kvůli příliš slabému procesoru je možné jej uvést do chodu jen jednou týdně, v České republice může své úkoly plnit i nadále. Údajný čínský údržbář tuto víru chová i navzdory zmínkám o záškubech servomotorů zhoršujících mimiku jakož i degradujícímu latexovému opláštění, které se zas podepisují na celkovém vzhledu modelu, za nějž byl „Miloš“ při první návštěvě Číny vyměněn.

Asi největší starost pak provozovatelům „robota Miloše“ působí stav jeho umělé inteligence, který celý přístroj degradoval na pouhý generátor náhodných vět. K překvapení čínského stranického aparátu však ani tyto nedostatky nebrání tomu, aby zmíněný stroj v Česku působil i nadále.

Bez nedostatků nejsou podle Quidových zdrojů ani noví radní České televize Hana Lipovská či Lubomír Veselý, i s nimi si však údajný údržbář z čínské ambasády poradí. Řízení „robota Lipovská“ z bezprostřední blízkosti zajišťuje „zkušený operátor, soudruh Bobošíková“, jemuž asistuje i cenově dostupný „robot Xaver“.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner