Video: Vojtěch plošné roušky nevysvětlil, udělal to za něj falešný Babiš

Adam Vrbas v roli Andreje Babiše vysvětluje, proč kvůli jeho ministrovi bude národ muset opět nosit roušky.  (FB Babišovy dobroty)

Adam Vrbas v roli Andreje Babiše vysvětluje, proč kvůli jeho ministrovi bude národ muset opět nosit roušky. | FOTO: FB Babišovy dobroty

Imitátorem ztvárněná postava Andreje Babiše nabídla v aktuální stínové zdravici přímo z koupelny vysvětlení pro nadcházející plošně nařízené nošení roušek. Skutečný důvod staronového opatření podle něj nesouvisí s koronavirem, ale s nenaplněnými ambicemi ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha na poli šoubyznysu.

Zveřejnil(a) Babišovy Dobroty dne Úterý 18. srpna 2020

 

Plošné nařízení nošení roušek, jeho načasování i předepsaná podoba se staly vděčným terčem posměšků. Protože je uspokojivě nevysvětlil ani samotný ministr zdravotnictví na zvláštní tiskové konferenci, ujal se tohoto úkolu sám  falešný  premiér.

„Babiš“ v souvislosti s nařízením nosit roušku i v hospodě a na chodbách škol vzpomněl neúspěšnou účast Adama Vojtěcha v televizní pěvecké soutěži Česko hledá SuperStar. Vojtěch, který ze zmíněné reality show vypadl a později našel uplatnění v české vládní „reality show“, si podle teorie ze stínového „Čau lidi“ chce připadat jako Michael Jackson, o němž bylo známo, že mimo vystoupení často nosil roušku. A právě nadcházející plošná povinnost by ministrovi umožnila, aby při uspokojování této potřeby nebudil žádnou zvláštní pozornost – aby zkrátka splynul s davem.

„Babiš“ zároveň připomíná, že za koncert Rolling Stones přesně před 30 lety v Praze nevděčí národ Václavu Havlovi, jak se mylně domnívá, ale právě jemu.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner