František Kajgr, živnostník z Dobříše, jehož se několikrát deník FORUM 24 zastal v jeho obraně před nepřátelským přebíráním jeho majetku místní mafií napojenou na hnutí ANO, nám poslal tuto svižnou glosu. Rádi ji publikujeme.

Neotřesitelný eurogauner a slovenský národní poklad,ale jinak celkem skromný estébáček Bureš, se rozhodl pod tíhou celonárodní i celoevropské kampáně raději rychle zmizet do klidnějšího regionu. Proto si nechal na trať v polích u Průhonic přistavit zvláštní vagon vystlaný řepkou a napěchovaný na cestu poživatinami ze svých potravinářských kolosů – šizené masaprosté kostelecké párky, chutiprostý tousťák ze švindlpekárny Penamu a prášky vykrmená zdegenerovaná dvojhlavá a třínohá kuřata z Vodňan.

Mizet bude ihned po převedení všech drobných bankovních kont a zbývající hotovost – pytlík korun a dvoukorun si vezme do igelitky s logem Agrofertu jeho labetka od světských – Monča. Obě děti budou dopraveny za rodiči později, po únosech z psychiatrických zařízení přes Krym, až na místo setkání s rodiči, rusky hovořící ochrankou. Bureš si přepravou splní i svůj sen, tzn. aby vše využil do mrtě, uplatní si jako důchodce i slevu na vlak – dobytčák.

Neotřesitelný unikát Bureš, který si už u nás vyzkoušel snad veškeré formy švindlu a tunelování, se přemisťuje za rakeťákem do KLDR, kde naplno využije své schopnosti v politice a obchodu, při přechodu Korejců z prvobytně pospolné komunistické společnosti na ultramoderní kapitalismus s Burešovou tváří. Zneužité dotace Bureš lehce vrátí z prodeje filmových práv Hollywoodu za Jurský park 2019, kde budou současně s jistým Milošem z nejznámější pražské památky nad Vltavou hrát hlavní role bájných příšer.

Ihned po zjištění, že velký guru již zmizel ze Strakovky i Orlího hnízda na Chodově, jeho ministři natolik znejistí, že po ztrátě svého velkého slovenského vůdce, ve vzniklé panice a vědomí, že již pro ně ztratil život smysl, vyrazí společně ke zpovědi na nejbližší okrsek policie. A tak budou poté průběžně všechny ministryně, vyhlášené tlustoprdky, nasazeny na nucené práce do Burešových zestátněných potravinářských podniků, v rámci postupné likvidace BUrešova systému, jako ochutnávačky.

Mužská část ministrů pak nastoupí jako rychlá rota s krumpáči a lopatami na opravované úseky naší superautostrády D1, každý bude mít přidělen 15km úsek, vyfasuje valník s asfaltem a termín dokončení do prázdnin. V případě nedokončení přidělené práce budou ihned odvezeni na Čapí hnízdo a budou až do doby, než přestane Zeman chlastat, dělat v převlečení a celoročně v místním kačáku žabáky.

S okamžitou platností a pro dokonalou identifikaci voličů hnutí ANO bude nadále nařízeno, aby všichni minulí a současní voliči (neboť budoucí už asi těžko) tohoto zvláštního uskupení, nosili povinně Burešovu červenou kšiltovku, ve které budou nuceni chodit v jakoukoliv denní, noční i roční dobu, s ní spát i vykonávat potřebu. Vzadu k ní bude přiděláno zařízení pro EET i s tiskárnou a přední nápis na čepici bude nahrazen novým a jasným logem: místo SILNÉ ČESKO tam bude napsáno SEŽERU FŠECKO.

Revue Forum Banner
František Kajgr
Další články autora