Zeman se náhle v Maďarsku rozněžnil nad slovy táta a máma

Twitter J. Ovčáčka

Miloš Zeman | FOTO: Twitter J. Ovčáčka

Poté, co se ukázalo, že záběry prezidenta Zemana, jak pomáhá čínské stařence, jsou zřejmě fake, čekali jsme na nějaké další svědectví, které by nám ukázalo lidskou tvář pana prezidenta. Ne snad, že by o ní někdo soudný pochyboval, ale kladných příkladů není v naší západní, dekadentní, neomarxistické, fanaticky antikomunistické, antiruské a antibabišovské společnosti nikdy dost.

A už je to tady. Jiří Ovčáček píše na Twitteru: „Pan prezident v Budapešti ostře zkritizoval tažení genderistů za odstranění označení ‚otec‘ a ‚matka‘ v úředních dokumentech. Označil to za zvěrstvo. ‚Slova táta a máma jsou nejkrásnější slova nejen v dětském životě,‘ zdůraznil pan prezident.“

Tak určitě. Proto je třeba, aby obhájci tradičních hodnot a rodin těch tradičních rodin založili co nejvíc, nejlépe jeden obránce hodnot s několika ženami, samozřejmě postupně, aby v tom byl nějaký pořádek. Pak budou moci vyplnit spoustu úředních dokumentů tátami a mámami a bude to krásné a svět bude lepší.

Tak to byla středeční chvilka poezie. Teď dál k tématu. Též je třeba vzpomenout (jen nevíme, jestli to pan prezident už stihl) několik tisíc matek a otců na Ukrajině, co jim syny zabili ruští vojáci, co tam nejsou (jak řekl pan ministr Lavrov panu Zemanovi) a krom toho jsou tam na dovolené. Taktéž můžeme připomenout syrské sirotky, kteří vlivem ruského bombardování a bombardování sekulárního humanisty Asada o rodiče přišli. Ti sem ovšem nesmí páchnout, protože to byl neomarxismus a zárodek teroristické vlny a kořistily by na tom neziskovky, takže nic.

K tomu genderismu jako hrozbě, pan prezident jako prognostik jistě hrozícím rizikům rozumí. Pokud tuší, že je jím tažení genderistů, tak prostě je a basta. Jen když už jsme u toho prognostika, narazil už někdy někdo na nějakou prognózu, co Ing. Zeman dělal, když to ještě byla jeho profese?

To jen tak ze zajímavosti, abychom si ověřili, jestli to je fakt věda.

 

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner